Nuotr.: USA Today Sports - Scanpix
Nuotr. USA Today Sports - Scanpix

5-ąją pergalę paeiliui NBA lygoje iškovojo Oklando „Golden State Warriors“ (43-7) ekipa, kuri rezultatyvioje dvikovoje išvykoje 133:120 (33:22, 32:33, 39:32, 33:29) palaužė Los Andželo „Clippers“ (31-19) krepšininkus. Tai buvo 11-oji „Warriors“ pergalė per paskutinius 12 susitikimų su Doco Riverso auklėtiniais.

26
32
100%
8/8
10

„Clippers“ ekipai nepavyko revanšuotis už praėjusio savaitgalio pažeminimą, kuomet „Warriors“ juos įveikė 46 taškų skirtumu. Šiame susitikime šeimininkai nepirmavo nė karto, o didžiausias atsilikimas siekė 21 tašką.

„Warriors“ varžovus pribloškė jau rungtynių pradžioje, kuomet atakas pabaigė 4 dėjimais bei išprovokuotomis „Clippers“ klaidomis. Per pirmąjį ketvirtį svečiai metė beveik dvigubai daugiau metimų nei varžovai.

Į bet kokį svečių taškų sumažinimą Stevo Kerro auklėtiniai atsakydavo spurtu ir skirtumą atstatydavo iki dviženklio.

Trečiajame ketvirtyje „Clippers“ neturėjo priešnuodžių prieš Stephą Curry. Gynėjas ardė varžovų gynybą, provokavo pražangas, pataikė tolimus metimus. „Warriors“ po trijų kėlinių turėjo saugią 17 taškų persvarą (104:87).

Likus 2 minutėms iki mačo pabaigos, svečiai po J.J Redicko tritaškio metimo sugebėjo sumažinti deficitą iki 7 taškų, tačiau „Warriors“ į tai atsakė taikliais Kevino Duranto ir Klay Thompsono tolimais metimais ir išsprendė rungtynių likimą.

„Warriors“: Stephas Curry 29 (11 rez. perd.), Kevinas Durantas 26 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Klay Thompsonas 21 (3/6 trit.), Andre Iguodala 13 (3/4 trit.).

„Clippers“: Blake'as Griffinas 31 (8 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 21 (5/8 trit.), Austinas Riversas 18, J.J. Redickas 17.