Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Keturių pralaimėjimų seriją išvykos rungtynėse Eurolygoje nutraukė Atėnų „Panathinaikos“ (12-9) komandos krepšininkai.

18
23
100%
4/4
67%
2/3

Tritaškius taikliau nei dvitaškius pataikę Xaviero Pascualio auklėtiniai svečiuose 84:79 (18:24, 25:16, 25:24, 16:15) pranoko Stambulo „Galatasaray“ (6-15) žaidėjus.

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Mike'o Jameso dviejų taškų „Panathinaikos“ pirmavo dviženkle persvare – 77:66, tačiau aikštės šeimininkai neketino nuleisti rankų.

Jie atsakė šešiais taškais paeiliui ir kvėpavo „Panathinaikos“ žaidėjams į nugaras iki pat susitikimo pabaigos – 72:77.

Prasidėjus paskutinei minutei, Gokseninas Koksalis pataikė dvitaškį ir komandas teskyrė tie patys penki taškai – 79:84.

Kitoje atakoje K.C. Riverso ir Ioannio Bourousio metimai skriejo pro šalį bei „Galatasaray“ dar turėjo šansą, bet Sinanas Guleras prametė bei pergalę šventė Graikijos klubas.

„Panathinaikos“ iš toli pataikė 16 metimų iš 31 (51,6 proc. taiklumas), o iš dvitaškio zonos – 13 metimų iš 30 (43,3 proc. taiklumas). Šeimininkai nuo tritaškio linijos krepšį atakvo 42,9 proc. taiklumu (9 metimai iš 21).

„Galatasaray“: Tiboras Pleissas 15, Blake'as Schilbas 14, Vladimiras Micovas 14, Sinanas Guleras 11, Jonas Diebleris 11.

„Panathinaikos“: Mike'as Jamesas 18, Jamesas Feldeine'as 15, Chrisas Singletonas 15, Nickas Calathesas 10.