Nuotr.: D.Karaša
Nuotr. D.Karaša

Laikinai į Vilniaus „Perlo“ (17-15) komandą iš „Lietuvos ryto“ sugrįžusiam Margiriui Normantui nepavyko sugrąžinti ekipos į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL).

22
37
8
1

Klubo lyderis pataikė tik vieną metimą iš aštuonių, o Arvydo Gronskio auklėtiniai namų rungtynėse 68:76 (20:20, 16:25, 15:14, 17:17) turėjo pripažinti Igno Razučio vedamo „Telšių“ (21-11) klubo pranašumą.

Didžiąją rungtynių dalį užtikrintai pirmavę „Telšiai“ iki ketvirtojo ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti pustrečios minutės turėjo 11 taškų persvarą – 74:63.

Tuomet Martynas Maskolaitis smeigė tritaškį, Deividas Sirvydis pridėjo dvitaškį ir „Perlo“ deficitas sumažėjo perpus – 68:74.

Paskui vilniečiai prametė, kelissyk prasižengė ir suklydo, o baudų metimus realizavęs Ovidijus Kaminskis įtvirtino „Telšių“ pergalę – 76:68.

Beveik be keitimų žaidęs Razutis aikštėje praleido 39 minutes, per kurias pelnė 22 taškus (7/10 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo ir perėmė po 5 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, blokavo 1 metimą bei surinko 37 naudingumo balus.

„Perlas“: Karolis Giedraitis 14, Lukas Kvedaravičius 13, Martynas Maskolaitis 11.

„Telšiai“: Ignas Razutis 22 (8 rez. perd.), Mindaugas Norkus 12, Tomas Domarkas 10, Audrius Maneikis 10.

2017-02-04 07:49