Nuotr.: gintarasmockus.lt
Nuotr. gintarasmockus.lt

Antroje mačo dalyje dviženklį atsilikimą panaikinę „Mažeikių“ (12-20) krepšininkai įsirašė pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Jie svečiuose 82:75 (26:26, 10:22, 22:16, 24:11) įveikė Joniškio „Delikateso“ (12-20) pasipriešinimą.

16
16
67%
4/6
5

Trečiojo kėlinio pradžioje iš toli pataikęs Domantas Šimaitis aikštės šeimininkais leido pirmauti rekordine – 15 taškų persvara (51:36), bet „Delikatesui“ jos išlaikyti nepavyko.

Justinas Olechnavičius du kartus pataikė iš tritaškio zonos, „Mažeikiai“ spurtavo 14:5 ir priartėjo per šešis taškus – 50:56.

Galiausiai varžovus mažeikiškiai pavijo ketvirtajame ketvirtyje, kai Mantas Šerkšnas surinko penkis taškus, Rytis Biliartas realizavo abi baudas ir išlygino rezultatą – 68:68.

Deividas Sabeckis į tai atsakė tolimu metimu ir dar kartą išvedė „Delikatesą“ į priekį, tačiau tada Ernestas Bružas pataikė abi baudas, šeimininkai suklydo, Arūnas Mikalauskas pridėjo tritaškį ir „Mažeikiai“ buvo priekyje – 73:71.

Prasidėjus paskutinei minutei, Žilvinas Petraitis suklydo, Bružas pataikė baudą, Tadas Pažėra prametė iš toli, Olechnavičius varžovo pražangą pavertė taškais ir finalinė sirena skelbė Mažeikių ekipos pergalę – 82:75.

Joniškio ekipą į priekį vedęs Darius Griškėnas pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir surinko 29 naudingumo balus.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 21 (10 atk. kam.), Žilvinas Petraitis 13, Mantas Kadzevičius 8.

„Mažeikiai“: Justinas Olechnavičius 18, Rytis Biliartas 16, Mantas Šerkšnas 16, Ernestas Bružas 13, Artūnas Mikalauskas 11 (5 kld.).