Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jonas Valančiūnas Orlande pasižymėjo dvigubu dubliu, tačiau jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (30-21) komanda patyrė dar vieną nesėkmę.

20
29
12
3

Dwane'o Casey treniruojamas Kanados klubas svečiuose 94:102 (24:28, 30:24, 12:21, 28:29) nusileido Orlando „Magic“ (20-32) krepšininkams.

„Raptors“ niekaip nesugeba išlipti iš nesėkmių liūno. Tai buvo jau antroji iš eilės ir aštuntoji per paskutiniuosius 10 mačų nesėkmė.

Valančiūnas šiose rungtynėse žaidė 35 minutes, per kurias pelnė 18 taškų (7/17 dvit., 4/6 baud. met.), atkovojo 11 kamuolių bei po kartą atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį ir blokavo metimą.

Svečiai subyrėjo trečiajame kėlinyje. Iki jo pabaigos likus 10 minučių „Raptors“ turėjo minimalų pranašumą (55:54), tačiau vėliau „Magic“ spurtavo 12:3 ir kiek atitrūko (66:58).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Raptors“ dar buvo sugebėjusi kiek prisivyti varžovus, tačiau rezultatas daugiau nebuvo persvertas ir Kanados ekipa Orlandą paliko pralaimėjusi

Trečiajame kėlinyje „Raptors“ į varžovų krepšį įmetė tik 12 taškų, o po rungtynių treneris Casey tuo buvo itin nusivylęs.

„Per kėlinį įmetęs 12 taškų tu negali įveikti nė vienos komandos šioje lygoje“, – teigė specialistas.

„Raptors“ komanda vis dar verčiasi be savo lyderio DeMaro DeRozano, kuris dėl traumos praleido jau šeštą komandos mačą iš paskutinių septynių.

„Magic“: Serge'as Ibaka (12 atk. kam.) ir Evanas Fournier (10 atk. kam.) po 20, Nikola Vučevičius ir C.J. Watsonas po 18, Elfridas Paytonas 10.

„Raptors“: Kyle'as Lowry, Jonas Valančiūnas (11 atk. kam.) ir Normanas Powellas po 18, Fredas VanVleetas 15, Terrence'as Rossas 12.

Ibakos blokas Valančiūnui:

2017-02-04 13:53
Vis laukdavom,kad JV gautų išmesti kuo daugiau metimų.Bet kai jų gauna užtektinai,sugeba pramesti labai daug.Šį kartą net 10 metimų prametė.Nesiseka ne tik jam,bet ir visai komandai.
2017-02-04 08:49
Nera pergaliu jonas vienas neisgelbes kad ir pelnydamas dvigubus dublius dabar nukrito i 4 vieta