Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Vilniaus „Perlo“ (18-15) komandos penkių pralaimėjimų serijai Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) atėjo galas.

8
16
2
6

Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 69:62 (26:10, 13:28, 14:17, 16:17) įrodė pranašumą prieš „Telšių“ (21-12) krepšininkus.

Rungtynių būta permainingų, o sėkmingiau jas pradėjo vilniečiai, kurie pirmajame kėlinyje spurtavo 16:2 bei pabėgo į priekį 23:8.

Antrajame ketvirtyje svečiai dar labiau padidino atotrūkį (34:17), tačiau atkarpą 23:5 laimėjusi Telšių ekipa persverė rezultatą 40:39.

Visgi po ilgosios pertraukos sąlygas ir vėl diktavo sostinės klubas, kuris spurtavo 12:2 bei ketvirtajame kėlinyje dar kartą įgijo dviženklį pranašumą 58:47.

Šeimininkai dar mėgino gelbėtis ir likus žaisti kiek daugiau nei 3 minutes prisivijo 58:64, tačiau užtikrintai paskutines minutes sužaidęs „Perlas“ išsaugojo pranašumą bei šventė pergalę.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus (10 atk. kam.) ir Ignas Razutis po 14, Laurynas Kaveckis 10.

„Perlas“: Domantas Vilys ir Lukas Kvedaravičius po 11, Yauhennas Massalskis ir Arnas Beručka po 10.

2017-02-04 19:10