Nuotr.: Palanga
Nuotr. Palanga

„Palangos“ (16-17) ekipa iškovojo sudėtingą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Povilo Šakinio auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 89:81 (14:21, 21:21, 23:16, 18:18, 13:5) nukovė Jonavos sporto klubą (8-25).

30
38
3
75%
9/12

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 18 sekundžių Tomas Milinskas dvitaškiu išlygino rezultatą (76:76). Per likusį laiką „Palanga“ suregzti sėkmingos atakos nesugebėjo, todėl komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime svečiai surengė spurtą 6:0 ir prasidėjus paskutinei minutei jau pirmavo 86:79. Varžovus į priekį paleidusi Jonavos ekipa atsitiesti nebespėjo ir buvo priversta susitaikyti su pralaimėjimu.

JSK: Lukas Grabauskas 18 (9 atk. kam.), Tomas Milinskas 15 (9 atk. kam.), Raimundas Žuklevičius ir Mintautas Bulanovas po 10.

„Palanga“: Antanas Bertašius 30 (10 atk. kam.), Aurimas Urbonas 23, Mantvydas Stašelis 15.