Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Pralaimėjimą NBA lygoje turėjo pripažinti Donato Motiejūno ginama Naujojo Orleano „Pelicans“ (19-32). Ji nesustabdė pastaruoju metu puikiai rungtyniaujančios Vašingtono „Wizards“ (30-20) ir svečiuose krito 91:105 (18:24, 31:29, 34:27, 8:25).

24
28
5
13

Pralaimėjusių komandoje Motiejūnas aikštėje gavo pasireikšti tik 5 minutes ir 8 sekundes. Per jas aukštaūgis nepataikė vienintelio mesto tritaškio ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus. Lietuviui būnant aikštėje „Wizards“ pelnė vienu tašku daugiau.

„Pelicans“ košmariškai sužaidė lemiamą rungtynių kėlinį. Likus 5 minutėms ir 52 sekundėms po Tyreke’o Evanso tritaškio Naujojo Orleano ekipa pirmavo 91:90, tačiau per likusį laiką nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojusi „Wizards“ triumfavo 105:91. Ketvirtajame kėlinyje „Pelicans“ pataikė 3 metimus iš 21.

„Jeigu paskutines 5-6 minutes neįmeti nė taško, yra didelė tikimybė, jog rungtynes pralaimėsi“, – konstatavo „Pelicans“ treneris Alvinas Gentry.

Tai buvo jau 7-oji Vašingtono klubo pergalė iš eilės. Pastarąjį kartą tokią pergalių seriją klubas užfiksavo 2005 metais.

„Manau, kad mūsų gynyba buvo gera, – po mačo sakė „Wizards“ treneris Scottas Brooksas. – Kažkiek mes juos sustabdėme, kažkiek jie nepataikė savo metimų. Kuomet varžovams leidi pelnyti 8 taškus, tu eini teisingu keliu.“

„Wizards“: Johnas Wallas 24 (13 rez. perd.), Markieffas Morrisas 18, Marcinas Gortatas (17 atk. kam.), Otto Porteris (9 atk. kam.) ir Bradley Bealas po 12.

„Pelicans“: Anthony Davisas 23 (10 atk. kam., 2 bl.), Terrence’as Jonesas ir Tyreke’as Evansas po 15, Jrue Holiday 13 (10 atk. kam., 8 rez. perd., 6 kl.).

2017-02-05 14:42
nerealiai suzaistas Donces rungtynes. Ir laiko belenkiek ir tasku, atkovotu kamuoliu...