Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Milvokio „Bucks“ (22-38) 7 minutes negalėjo sustabdyti Devino Bookerio, tačiau Fynikso „Suns“ (16-35) visas rungtynes nerado priešnuodžių prieš savo varžovų žaidimą – ji namuose 112:137 (25:45, 41:29, 23:27, 23:36) turėjo pripažinti Giannio Antetokounmpo vedamos komandos pranašumą.

30
33
71%
12/17
12

Antetokounmpo 18 iš savo 30 taškų pelnė pirmajame kėlinyje, o „Bucks“ ne tik nutraukė 5 nesėkmių seriją, bet ir sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes. „Giannis nustatė rungtynių toną. Dėl to jis ir rungtyniaus „Visų žvaigdžių“ mače, nes Giannis supranta, kaip reikia sužaisti. Jis nustatė toną, o kiti juo sekė“, – savo auklėtinį gyrė Jasonas Kiddas.

„Suns“ komandai 31 tašką surinko Bookeris, kuris 27 iš jų pelnė per paskutines 7 antrojo kėlinio minutes Tuomet 20-metis pataikė 9 metimus iš 11 ir visus 5 tritaškius.

Visgi po ilgosios pertraukos gynėjas priminė tik savo šešėlį – prametė visus 6 metimus iš žaidimo. „Būčiau buvęs geresnis, jeigu būčiau visas rungtynes taip žaidęs, tuomet būtume galėję galvoti apie pergalę“, – komentavo Bookeris.

Bookeris tapo jauniausiu NBA krepšininku, kuriam pavyko 16 rungtynių iš eilės pelnyti bent po 20 taškų. Bookeris tai atliko būdamas 20 metų ir 97 dienų. Tokia jo serija yra ilgiausia tarp pirmamečių ir antramečių lygos krepšininkų nuo Vince’o Carterio pasiekimo, kuris 1999-2000 sezone 23 rungtynes iš eilės įmesdavo bent po 20 taškų.

„Suns“: Devinas Bookeris 31 (5/8 trit., 8/8 baudos), Marquese’as Chrissas 27, Ericas Bledsoe ir P.J. Tuckeris po 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 30 (12/17 dvit., 12 atk. kam., 6 rez. perd.), Mirza Teletovičius 19, Jabari Parkeris 18 (9 atk. kam.), Johnas Hensonas 15.