„Lietuvos ryto“ sirgaliai Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Corey Fisheris Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
„Lietkabelio“ šokėjos Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Leo Westermannas Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Artūras Milaknis Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

Artūras Gudaitis po penkerių rungtynių pertraukos grįžo į LKL pirmenybes, o Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjo varžovu iškart tapo buvusi jo ekipa Kauno „Žalgiris“.

Ramūnas Šiškauskas

Po pralaimėjimo kauniečiams 72:79 Gudaitis pripažino, kad nuo gruodžio 23 dienos trukusi pertrauka be krepšinio jam sutrukdė jausti ritmą, tačiau centras viską stengėsi padaryti savo noru.

Jam tai sekėsi neprastai – jis 4 kamuolius atkovojo puolime ir išprovokavo 6 pražangas. Vidurio puolėjas ketvirtajame kėlinyje nuolat stodavo prie baudų metimų linijos (7/10 baudos) ir neleido „Žalgiriui“ dar labiau atitrūkti.

„Jaučiausi taip, kaip jaučiausi, buvau alkanas krepšinio. Normalu, kad nejaučiau to ritmo, bet per norą bandžiau tai kompensuoti. Iki šių rungtynių pasiruošimui turėjau tik dvi treniruotes penktadienį ir šeštadienį. Norėtųsi daugiau laiko, bet viskas tvarkoje, nėra dėl ko skųstis. Tiesiog apmaudu dėl pralaimėjimo“, – iškart po to, kai išėjo iš rūbinės išklausęs Tomo Pačėso kalbos, tinklalapiui „BasketNews.lt“ pasakojo Gudaitis.

Krepšininkas sulaukė ir vyriausiojo trenerio Tomo Pačėso pasveikinimo grįžus ant parketo. Specialistas pasidžiaugė savo auklėtinio žaidimu.

„Noriu atskirai pasveikinti Gudaitį, kuris po pertraukos sužaidė solidžias rungtynes ir matome, kaip mums trūko jo indėlio. Jis grįžo ir yra labai naudingas“, – akcentavo Pačėsas.

Pats 23-ejų metų 208 cm ūgio pripažino, kad šiose rungtynėse pralaimėjimą lėmė smulkmenos. Be to, vilniečiai klydo lemiamu metu – pats Gudaitis likus 43 sekundėms prasižengė prieš Artūrą Milaknį, kuris gavo progą mesti tris baudų metimus. Netrukus ir patys vilniečiai suklydo puolime bei šansas užsikabinti buvo paleistas.

13
15
4
75%
3/4

„Keli kamuoliai, kelios klaidos, mano pražanga ne vietoje. Tai ir lėmė viską. Ketvirtajame kėlinyje priartėjome iki 4 taškų, bet prasižengiau, kitoje atakoje – mūsų klaida. Iš to ir susideda krepšinis, tokiose rungtynėse negali daryti tokių klaidų. Už tai mus baudžia“, – pažymėjo centras.

Gudaitis ant parketo pasirodė iki pirmojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms ir 28 sekundėms. Sužaidęs mažiau nei dvi minutes, jis už tritaškio linijos susidūrė su savo komandos draugu Laimonu Kisieliumi, o puolėjui buvo prakirsta nosis ir jis privalėjo palikti aikštę. Gudaitis pripažino, kad dėl šio epizodo kaltas būtent jis.

„Nieko ten nenutiko, tiesiog su Laimonu nesusikalbėjome, vienas į kitą atsitrenkėme. Atsiprašiau, nes tai buvo mano klaida“, – kalbėjo krepšininkas.

Iš viso ant parketo sugrįžęs Gudaitis žaidė 24 minutes. Jis pataikė 2 dvitaškius iš 6 ir 7 baudų metimus iš 10 bei pelnė 11 taškų. Krepšininkas taip pat sugriebė 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, pats gavo bloką, triskart prasižengė, išprovokavo 6 pražangas bei surinko 14 naudingumo balų.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-02-06 10:26
jonas
Gudaiti,vietoje nba taves laukia Prienai

--
2017-02-06 09:27
djgafferLabai graži pergalė.Skirtingais momentais patempdavo vis kitas žaidėjas.Tuo ir esam stiprūs,kad visada gali iššauti bet kuris žaidėjas.Nepadėjo rytui net ir Gudaitis.Su pergale.

o tipo kazkas tikejo kas jis pades? :D ka vienas zaidejas, grizes po keliu menesiu ir iskart mestas i ugni gali padaryt? gerai, kad baudu isprovokavo, nes siaip nebuvo joks faktorius gudaitis
2017-02-06 00:22
2017-02-05 23:05
Saunuolis judaitis. Sugryzo su trenksmu ir su trenksmu sulauze kolegai nosi.
2017-02-05 22:56