Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Los Andželo „Clippers“ klubui atstovaujantis Paulas Pierce'as paskutinį kartą sugrįžo į „TD Garden“ areną, kurioje rungtyniavo 15 sezonų vilkėdamas Bostono „Celtics“ marškinėlius.

28
23
8
92%
11/12

Nuo Naujųjų metų nakties nežaidęs 39-erių veteranas, trenerio Doco Riverso sprendimu, susitikimą pradėjo starto penkete, o prieš teisėjui išmetant ginčo kamuolį pabučiavo aikštės viduryje esantį „Celtics“ logotipą.

„Kobe Bryantas tam turėjo visus metus, tai yra mano atsisveikinimas. Norėjau paskutinį kartą pabučiuoti šį logotipą“, – sakė NBA čempionas.

Visgi Pierce'o atsisveikinimą kiek apkartino „Clippers“ pralaimėjimas vietos „Celtics“ krepšininkams 102:107 (19:29, 28:27, 20:25, 35:26).

Prasidėjus priešpaskutinei minutei, „Celtics“ pirmavo 103:93, bet tada svečiai pelnė šešis taškus paeiliui ir priartėjo per keturis taškus – 99:103.

Pražanga sustabdytas Isaiah Thomasas pataikė abi baudas, po minutės pertraukėlės „Clippers“ ataka pasibaigė netaikliu Blake'o Griffino tolimu metimu ir tuomet paskutinį kartą nuo suolo į aikštę žengė Pierce'as – 99:105.

Paskutinės Los Andželo ekipos atakos metu kamuolį iš užribio išmetęs Pierce'as vėliau priėmė perdavimą iš Austino Riverso ir atliko simbolinį tolimą metimą, kuris skrodė tinklelį bei sukėlė triukšmo bangą arenoje.

Pataikęs aukštaūgis iškėlęs ranką dėkojo visiems susirinkusiems sirgaliams ir stengėsi tramdyti emocijas.

Pierce'as iš viso aikštėje praleido 5 minutes, per kurias prametė dvitaškį, pataikė tritaškį ir daugiau niekuo nepasižymėjo.

„Celtics“: Isaiah Thomasas 28 (8 rez. perd.), Marcusas Smartas 13, Kelly Olynykas 13, Alas Horfordas 13 (4/13 metimai, 15 atk. kam.), Amiras Johnsonas 13, Jaylenas Brownas 11, Jae Crowderis 11.

„Clippers: Blake'as Griffinas 23 (8 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 23, Raymondas Feltonas 16, Marreese'as Speightsas 11.