Antrosios sensacijos Maskvos "Dinamo" krepšininkai Rusijos krepšinio Superlygos finale nepateikė. Svečiuose Kšyštofo Lavrinovičiaus klubas nusileido to paties miesto CSKA ekipai 83:95 (28:24, 14:28, 19:20, 22:23) ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 1-1.

Pergalingą pranašumą CSKA įgijo jau antrajame kėlinuke, ir prieš didžiąją pertrauką CSKA pirmavo 52:42. Po didžiosios pertraukos K.Lavrinovičiaus ekipa nesugebėjo pasivyti varžovų ir turėjo pripažinti CSKA pergalę.

"Dinamo" gretose rezultatyviausiai žaidė legionierius iš Lietuvos. K.Lavrinovičius per 21 aikštėje praleistą minutę pelnė 23 taškus (5/8 dvitaškių, 3/3 tritaškių, 4/7 baudos metimų), po krepšiais atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau du kartus suklydo tris kartus prasižengė.

"Dinamo": Kšystofas Lavrinovičius 23 taškai, Lazarosas Papodopoulos 18 (9 atkovoti kamuoliai), Trajanas Langdonas 13, Mirsadas Turkčanas 10, Valentinas Kubrakovas 9 (3 perimti kamuoliai).

CSKA: Marcusas Brownas 22 (5 rezultatyvūs perdavimai), Sergejus Panovas 21 (7/7 dvitaškių, 9 atk. kam.), Davidas Andersenas 14, Dimosas Dikoudis 11, Teodoros Papalukas 9 (7 rez. perd.).

Trečiosios rungtynės vyks sekmadienį (06.05) "Dinamo" aikštelėje.
2005-06-02 16:58
...tarp naudingiausiuju vien legionieriai...na yra du rusai, tachiau Panovas jau viena koja karste stovi...Kubrakovas?:))) Mires rusu krepshinis...jei ne ivairiausiu oligarchu pinigai...kaip lygus su lygiais kovotu jie FIBA lygoje su Nikosijoas Hapoeliu bei St.Polteno "Suba"...
2005-06-02 16:28
ksysa geraj pavare =]]
2005-06-02 14:49
Na dabar klausima galetu basketnews uzduot idomu ka kiti mano:
Kas geresnis-ksystofas ar Darjusas Lavrinovicius?
2005-06-01 23:24
Manau, kad tu teisus :) Smagu tik, kad lietuviui daugiau pažaisti leido ir nepasišiukšlino jis.
2005-06-01 21:52
Ai kaip negerai, kolkas dar nedrįstu sakyti kad vakarykštė Dinamo pergalė buvo šara...bet jaučiu taip ir buvo..

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 7