Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Anthony Davisas ir Jrue Holiday dviese pelnė daugiau nei pusę Naujojo Orleano „Pelicans“ (20-32) taškų ir jų vedama ekipa namie 111:106 (29:21, 18:21, 30:32, 34:32) palaužė Fynikso „Suns“ (16-36). Taip „Pelicans“ nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją.

34
35
82%
9/11
5

Davisas pelnė 34 taškus, o paskutinę minutę realizavo 6 baudas, taip įtvirtindamas pergalę. Tuo metu Holiday pridėjo 30 taškų, o 5 iš jų – per paskutines 90 rungtynių sekundžių.

Naujojo Orleano komandai Donatas Motiejūnas per 6 minutes taškų nepelnė (0/1 dvitaškiai), atkovojo 1 kamuolį, suklydo 2 kartus ir kartą prasižengė.

Daugiau žaidimo laiko Motiejūnas negavo nepaisant to, kad vos prasidėjus ketvirtam kėliniui šeštąją pražangą gavo Terrence'as Jonesas. Jį pakeitęs Davisas be keitimų žaidė iki mačo pabaigos.

„Pelicans“ pirmoje mačo dalyje pirmavo 10 taškų persvara, tačiau vėliau didžiąją rungtynių dalį buvo besivejančiųjų vaidmenyje.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje šeimininkai spurtavo 8:2 ir po ilgesnės pertraukos išsiveržė į priekį – 102:101. Kitoje aikštės pusėje Ericas Bledsoe realizavo baudas, taip trumpam sugrąžindamas svečiams persvarą, kadangi netrukus Holiday smeigė tritaškį, „Pelicans“ susigrąžino persvarą (105:103), ir pirmavo iki pat rungtynių pabaigos.

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje užima 12-ąją vietą.

„Pelicans“: Anthony Davisas 34 (9 atk. kam., 5 blk.), Jrue Holiday 30 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), E'Twaunas Moore'as 12, Buddy Hieldas 11.

„Suns“: T.J. Warrenas 20, Ericas Bledsoe (8 atk. kam.), Leandro Barbosa ir Devinas Bookeris po 14, Brandonas Knightas 12, Tysonas Chandleris 11 (12 atk. kam.).

Vaizdo reportažas:

2017-02-07 13:48
Ko jus ji kaltinat
Ka jis per 5min nuveiks? Matem 4 is eiles rungtynes mete dvizenkli tasku skaiciu, tad viskas gerai su juo, anksciauar veliau isudys 20pts ir gaus to laiko, turekit kantrybes.

--
2017-02-07 09:57
4 maži
Tai kad Pelikanai vos ne 4 mažais žaidė (ir laimėjo!), tai, žinoma, Doncė neturėjo tokiame plane vietos.
2017-02-07 09:50
nusivyles Albinas
O aš galvojau,kad Donce Pelikanuose uždominuos...

--
2017-02-07 08:02
donce
Siektiek sausio men dar geriau buvo jau lyg buvo pagaves zaidima rinkes po 10 tasku dabar vel prie to pacio grizo treneris nesuranda laiko

--
2017-02-07 07:46
audrius
Kaip jis sedejo Hiustone ant suolo taip ir cia sedi.Kaip matom problema buvo ne Rockets komandoj o pats Donatas per silpnas siai lygai

2017-02-07 06:56
Donce tampa labai svarbia komandos pergaliu dalimi. Kai Donce sedi ant suolo, Pelikanai laimi :). Su tokiais zaidimo kruviais jauciu ims laisva vasara, atsistatyt.

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 8