Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Dalaso „Mavericks“ fenomenas Yogi Ferrellas ir vėl žaidė rezultatyviai, tačiau šį kartą Teksaso klubo nuo pralaimėjimo tai neišgelbėjo.

31
32
71%
5/7
64%
7/11

„Mavericks“ svečiuose 87:110 (24:29, 13:30, 30:23, 20:28) buvo priversta pripažinti Denverio „Nuggets“ pranašumą.

Iš NBDL pirmenybių į Dalasą atvykęs Ferrellas šį kartą pelnė 15 taškų (2/6 dvit., 2/5 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Varžovus stebino Willas Bartonas, kuris „Nuggets“ komandai per 37 minutes pelnė 31 tašką (7/11 dvit., 5/7 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Iki susitikimo pabaigos likus 6 minutėms „Mavericks“ dar pamėgino sukurti stebuklą ir sumenkino savo atsilikimą iki trylikos taškų (77:90). Visgi šeimininkai į tai atsakė spurtu 7:0 ir svečiai iš Dalaso vilčių nebeturėjo.

Šios rungtynės turėjo ir lietuviško atspalvio – joms teisėjavo lietuvis arbitras Gediminas Petraitis.

„Nuggets“ komandai dėl įvairių priažasčių padėti negalėjo net trys svarbūs krepšininkai. Danilo Gallinari ir Emmanuelis Mudiay gydosi traumas, o Kennethas Fariedas, kaip pranešama, susitikimą praleido dėl asmeninių priežasčių.

„Nuggets“: Willas Bartonas 31, Gary Harrisas 20, Wilsonas Chandleris 14, Nikola Jokičius 13.

„Mavericks“: Yogi Ferrellas ir Sethas Curry po 15, Dwightas Powellas 14, Harrisonas Barnesas 12, Wesley Matthewsas 10.