Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Aukštaūgių į priekį tempiama Memfio „Grizzlies“ (32-22) komanda supančiojo San Antonijaus „Spurs“ (39-12) krepšininkus gynybos gniaužtuose ir laimėję 89:74 (17:14, 23:26, 29:25, 20:9) privertė oponentus sužaisti nerezultatyviausią sezono mačą.

9
17
2
2

Prieš tai „Spurs“ mažiausiai taškų šį sezoną buvo pelniusi mače su Orlando „Magic“ (83). Šįkart „Spurs“ nuo pat pradžių žaidė nerezultatyviai ir užfiksavo prasčiausią sezono rezultatyvumą pirmajame kėlinyje (14).

Rungtynėse 14 kartų keitėsi pirmaujanti komanda, o lygus rezultatas buvo 6 kartus. „Grizzlies“ ryškesnę persvarą susikrovė ketvirtojo kėlinio metu. Sužaidus kelias minutes Memfio klubas buvo priekyje 76:70, tačiau tuomet spurtavo 7:0 ir įgijo 13 taškų persvarą (83:70), kurios „Spurs“ panaikinti nesugebėjo.

Prieš tai 27 rungtynėse iš eilės „Spurs“ buvo pasiekusi 100 pelnytų taškų ribą. Šįkart „Spurs“ vertėsi be savo lyderio Kawhi Leonardo.

Rungtynėse susitiko su vyriausi NBA žaidėjai – neseniai 40-metį atšventęs Vince’as Carteris ir liepą jubiliejų švęsiantis Manu Ginobili. Carteris rungtynėse pasižymėjo įspūdingu epizodu gynyboje, kuomet dukart iš eilės blokavo varžovų metimus. Carteris pelnė 7 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir blokavo net 4 metimus.

„Grizzlies“: Zachas Randolphas ir Marcas Gasolis (8 atk. kam.) po 15, Mike’as Conley 12 (9 rez. perd.), Tony Allenas 9.

„Spurs“: Davidas Lee 14 (6/6 dvit.), LaMarcusas Aldridge’as 13 (10 atk. kam.), Danny Greenas (8 atk. kam.) ir Manu Ginobili po 12.

Vince'o Carterio blokai:

2017-02-07 14:51
Na manau šiame sezone dar galime tikėtis iš Carterio ir daugiau įspūdingų epizodų, matosi , kad atletiškumo dar toli gražu nepraradęs.
2017-02-07 12:27
ant senatves Vince persiorientavo - is puolimo masinos ir ne kokio gynejo tapo tik pagalbininku puolime, bet solidziu zaideju gynyboj.
2017-02-07 09:59