Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ (38-17) nuo pat mačo pradžios dominavo aikštėje ir be didesnio vargo savo žiūrovų akivaizdoje 128:104 (35:28, 35:26, 24:30, 34:20) sutriuškino Orlando „Magic“ (20-34).

25
23
13
3

„Rockets“ jau antrajame kėlinyje susikrovė 23 taškų persvarą (60:37), tačiau jų oponentai ėmė mažinti savo atsilikimą. Trečiojo ketvirčio pabaigoje jie priartėjo iki vienženklio skirtumo (84:93), o ketvirtojo kėlinio viduryje „Rockets“ pranašumas tebebuvo 9 taškai (106:97).

Visgi tuomet „Rockets“ nebejuokavo – pelnė 8 taškus be atsako ir jau pirmavo 114:97, o kėlinio pabaigoje puikiai pataikė ir įgijo rekordinę 27 taškų persvarą.

Tai buvo antroji „Rockets“ pergalė iš eilės, o „Magic“ patyrė dešimtąją nesėkmę per pastaruosius trylika mačų.

Rungtynėse „Rockets“ klubą į priekį vedė Hardenas. Jis pataikė 3 dvitaškius iš 11, 3 tritaškius iš 10, pridėjo 10 baudų metimų iš 14 ir pelnė 25 taškus. Įžaidėjas taip pat atliko 13 rezultatyvių perdavimų, atkovojo 6 ir perėmė 3 kamuolius.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 25 (6/21 metimai, 13 rez. perd.), Trevoras Ariza 20 (7 atk. kam.), Ericas Gordonas 18, Clintas Capela 17 (9 atk. kam.), Patrickas Beverley 14 (7 rez. perd.).

„Magic“: Serge’as Ibaka 28 (11/16 dvit., 8 atk. kam.), Evanas Fournier 21, Nikola Vučeviičus 14 (19 atk. kam.), D.J. Augustinas 11.