Sunkią pergalę pirmose Europos čempionato rungtynėse iškovojo Prancūzijos rinktinė. Ji po atkaklios kovos 74:66 (22:18, 13:14, 25:21, 14:13) palaužė autsaideriais laikytus Lenkijos krepšininkus.

Prancūzijos krepšininkai jau pirmajame kėlinyje buvo įgiję solidžią 10 taškų persvarą (22:12), tačiau labiau atitolti lenkai varžovams neleido.

[image=7917 left Tony Parkeris pataikė vos 5 metimus iš 16]Laimėjusi 3 minučių atkarpą spurtu 8:0 Lenkijos rinktinė sumažino savo atsilikimą iki 2 taškų (22:20). Apylygė kova vyko visą antrąjį kėlinuką, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė tik 3 taškai (35:32).

Trečiąjį ketvirtį lenkai pradėjo dvejomis rezultatyviomis atakomis ir sužaidus 46 sekundes buvo priekyje (36:35), visgi Prancūzijos rinktinė atsitiesė ir laimėjusi atkarpą 9:2 susigrąžino 6 taškų pranašumą (44:38).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje abi baudas pataikęs Lenkijos rinktinės puolėjas Szymonas Szewczykas buvo sumažinęs savo komandos atsilikimą iki 5 taškų (60:55), bet labiau priartėti prancūzai varžovams neleido. Prancūzijos rinktinė tik dar labiau padidino savo persvarą ir iškovojo pergalę.

Prancūzija: Tony Parkeris 16 (5/16 metimų), Tariqas Kinte Kirksay 12, Borisas Diaw 10, Yakhouba Diawara 10, Josephas Gomišas 9.

Lenkija: Adamas Wojčikas 19, Szymonas Szewczykas 12, Filipas Dylewiczas 8, Iwo Kitzingeris 7.

Antradienį (09.04) Prancūzijos rinktinė susitiks su Italijos krepšininkai, tuo tarpu lenkai kovos su Slovėnijos komanda.