Sopoto "Prokom Trefl" krepšininkai su trimis lietuviais antrą sezoną iš eilės tapo Lenkijos pirmenybių čempionais. Išvykoje 72:67 (21:17, 18:19, 13:18, 20:13) palaužę Vloclaveko "Anwil" ekipą, kurioje taip pat rungtyniauja trys lietuviai, Sopoto krepšininkai seriją iki keturių pergalių laimėjo 4-2.

Po trijų kėlinių rezultatas švieslentėje dar palankesnis buvo Vloclaveko krepšininkams (54:52), tačiau užtikrinai sužaidę ketvirtąjį kėlinį Sopoto krepšininkai šventė pergalę penkių taškų skirtumu.

Nugalėtojų gretose tarp lietuvių rezultatyviausiai žaidė Tomas Pačėsas, per 35 aikštėje praleistas minutes pelnęs 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/4 tritaškių), po krepšiais atkovojęs 4 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, perėmęs vieną kamuolį, tačiau du kartus suklydęs ir dukart prasižengęs.

Tomas Masiulis per 27 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio), atkovojo 6 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, bet du kartus suklydo ir du kartus prasižengė.

Darius Maskoliūnas per 16 minučių pelnė 3 taškus (1/3 tritaškių), atliko du rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį bei du kartus prasižengė.

"Anwil" ekipos lietuvių indėlis buvo kur kas kuklenis. Gintaras Kadžiulis per 15 minučių nepelnė nė taško (0/1 dvitaškio), atkovojo 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, tačiau du kartus suklydo ir keturis kartus prasižengė.

Tomas Nagys per 11 minučių pelnė 1 tašką (0/3 dvitaškių, 1/2 baudos metimų), po krepšiais sugriebė 11 kamuolių, blokavo vieną varžovo metimą, tačiau 3 kartus suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Kęstutis Marčiulionis aikštėje nepasirodė.

"Prokom Trefl": Adamas Wojčikas 20, Goranas Jagodnikas 19, Istvanas Nemethas 11, Fillipas Dylewiczius 8.

"Anwil": Joe‘as Crispinas 17, Draganas Vukčevičius 14, Dušanas Jeličas 13, Gatis Jahovičas 12.

2005-06-03 00:32
Maladiec lietuviai LENKIJOJ VARO-rezultatyviausias-5taskai !Visoms Lietuvos ATLIEKOMS ten geriausia vieta!
2005-06-02 17:39
as asmeniskai buvau uz anwil. labai grazios rungtynes buvo, taskas i taska, tik paskutinemis sekundemis prokom igijo pranasuma...
2005-06-02 12:19
to Danielius: Sopoto klubas nevertas eurolygos...Lenkijoj mažas krepšinio lygis..
2005-06-02 11:21
anwil turi buti uleb taureje vietoj deichman slask,o prokom trefil tegul buna eurolygoj jeigu laimejo lenkijos taure
2005-06-02 00:10
Tai kad jie finalo serijoje visada prastai sužaidžia...Lenkijos lyga yra krepšininkų gadykla :(
2005-06-02 00:03