Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jonas Valančiūnas atakavo be klaidų, tačiau jo atstovaujama Toronto „Raptors“ (32-22) išvykoje 109:112 (33:25, 30:28, 25:30, 21:29) turėjo pripažinti Minesotos „Timberwolves“ (20-33) krepšininkų pranašumą. Tai buvo pirmoji „Timberwolves“ pergalė po 4-ių iš eilės pralaimėjimų serijos.

29
37
100%
13/13
2

Vidurio puolėjas iš Lietuvos šiose rungtynėse žaidė 26 minutes, pelnė 16 taškų (7/7 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei du kartus prasižengė. Iš startinio penketuko krepšininkų, vienintelio Valančiūno +/- rodiklis yra teigiamas. Uteniškiui būnant aikštelėje „Raptors“ tą atkarpą laimėjo 4 taškų skirtumu.

Galingą puolimą demonstravę svečiai per pirmąją mačo pusę įmetė 63 taškus bei įgijo 10 taškų pranašumą (63:53).

Trečiajame ketvirtyje blizgėjo Valančiūnas, kuris per šį kėlinuką pelnė 10 taškų. Tačiau lietuvis beveik visą lemiamą ketvirtį prasėdėjo ant atsarginių suolelio, jo vietoje žaidė Lucasas Nogueira.

„Timberwolves“ rungtynes perlaužė jų pabaigoje, atlikę sėkmingą spurtą 9:2 ir po Tyuso Joneso tolimo metimo įgydami 3 taškų persvarą (110:107).

Likus 34 sekundėms iki rungtynių pabaigos į aikštę grįžo Valančiūnas. Uteniškis pasižymėjo greitu dėjimo ir likus 13 sekundžių iki mačo pabaigos sumažino deficitą iki 1 taško (109:110).

Kitoje atakoje Andrew Wigginsas realizavo abu baudos metimus, o pratęsimą išplėšti galėjęs Kyle'o Lowry tritaškis, tikslo nepasiekė.

Tai buvo 9-oji „Raptors“ nesėkmė per pastarąsias 13-a rungtynių.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 31 (5 atk. kam., 6 rez. perd.), Karlas-Anthony Townsas 29 (13/13 baud., 14 atk. kam.), Shabbazas Muhammadas 22, Gorgui Diengas 11 (9 atk. kam.).

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 30, Kyle'as Lowry 20 (4/13 trit.), DeMarre'as Carrollas 19 (5/5 trit., 9 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 16 (7/7 dvit., 5 atk. kam.).

Galingas Valančiūno dėjimas:

Rungtynių epizodai:

2017-02-09 13:27
Tragiška komanda su tragišku treneriu.Jie jau taip atsipalaidavo,kad su tokiu žaidimu tuoj kovos dėl patekimo į PO,nors dar taip nesenai dėl 1 v.Rytuose grūmėsi.Ir taip jau eilę metų-artėjant atkrintamosioms,pradeda š... malt,tada gauna stipresnį varžovą ir iškrenta pirmam raunde.Nu pernai buvo išimtis,bet šiemet atrodo Raptoriai vėl toli neis.
2017-02-09 12:09
Casey buvo
žvaigždė šio vakaro. Nuostabiai žaidžiusio Jono neišleidimas ketvirtame kėlinyje buvo kažkas tokio, nuo ko norėjo rautis plaukus. Su Jonu komanda atrodė itin gerai, net nebuvo minčių,kad gali pralošti, o tada puikiai žaidžiusį JV Casey nusprendė eliminiuoti. Išėmus Joną, Townsas ėmė šėlti. Na, užtai Casey šiandien spaudoje žvaigždė. Tiesa kaip pajuokų ir pykčio objektas.
2017-02-09 12:07