Įspūdingai senojo žemyno pirmenybes pradėjo Ispanijos krepšininkai. Ispanai be didesnio vargo 82:56 (23:13, 23:8, 18:14, 18:21) sutriuškino Portugalijos nacionalinę vyrų krepšinio rinktinę.

[image=7914 left Portugalai strigo ispanų gynyboje]Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik per pirmas 8 jų minutes, po kurių ispanai priekyje buvo tik 3 taškais (16:13). Visgi kėlinį Ispanijos rinktinė užbaigė pelnydama 5 „sausus“ taškus ir susikrovė dviženklį pranašumą (23:13).

Antrąjį ketvirtį čempionato šeimininkai pradėjo spurtu 14:2 ir po taiklios Marco Gasolio baudos Ispanijos rinktinės pranašumas siekė jau 22 taškus (37:15). Intrigos portugalams per likusius du kėlinius atkurti nebepavyko, o ispanai iškovojo triuškinančią pergalę.

Ispanija: Pau Gasolis 19, Marcas Gasolis 11, Felipe Reyesas 10, Alexas Mumbru 7, Carlosas Cabezas 7, Rudy Fernandezas 7.

Portugalija: Joao Santosas 9, Paulo Cunha 9, Elvisas Evora 8, Jorge Coehlo 7.

Antradienį (09.04) Ispanijos rinktinė B grupėje susitiks su Latvijos komanda, o portugalai kovos su Kroatijos komanda.