Nuotr.: Fotodiena.lt/Ž.Gedvila
Nuotr. Fotodiena.lt/Ž.Gedvila

„Barcelona“ (8-14) klubas išlieka gilioje duobėje. Georgioso Bartzoko auklėtiniai Eurolygoje patyrė jau ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės.

19
28
2
100%
3/3

Katalonijos ekipa namuose 62:69 (16:10, 12:16, 22:19, 12:24) turėjo pripažinti paskutinę vietą turnyrinėje lentelėje užimančios Stambulo „Galatasaray“ (7-15) komandos pranašumą.

Pirmojoje susitikimo pusėje iniciatyvą savo rankose laikė katalonai, kurie trečiajame kėlinyje dar užtikrintai pirmavo 45:37.

Vis dėlto „Galatasaray“ laimėjo atkarpą 13:5 bei prasidėjus lemiamam ketvirčiui išlygino rezultatą 50:50. Negana to, kėlinio viduryje turkai išsiveržė į priekį 58:57.

Čia šeimininkų bėdos nesibaigė. Likus žaisti dvi minutes Stambulo ekipa pirmaudama 60:59 surengė spurtą 7:0 bei atitrūkdama 67:59 praktiškai užsitikrino pergalę.

Ispanijos vicečempionai turėjo kiek daugiau minutę išsigelbėjimui, tačiau tiek laiko jiems neužteko, todėl pirmąją savo pergalę svečiuose šį sezoną šventė Ergino Atamano kariauna.

„Barcelona“: Aleksandras Vezenkovas 18, Petteri Koponenas 15, Tyrese‘as Rice‘as 8.

„Galatasaray“: Alexas Tyusas 19 (9 atk. kam.), Blake‘as Schilbas 16 (9 atk. kam.), Jonas Diebleris 14.