Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Milvokio „Bucks“ (22-30) lyderis Giannis Antetokounmpo pelnė 41 tašką ir sužaidė rezultatyviausią karjeros mačą, tačiau jo ekipa nuo pat mačo pradžios paleido Los Andželo „Lakers“ (19-37) į priekį ir suklupo 114:122 (30:47, 25:29, 29:27, 30:19).

26
27
63%
5/8
2

„Lakers“ pirmajame kėlinyje pelnė net 47 taškus ir sužaidė rezultatyviausią sezono ketvirtį visoje NBA. Los Andželo ekipa rekordinę persvarą įgijo trečiojo kėlinio pradžioje, kuomet pirmavo 27 taškų skirtumu – 84:57.

Ketvirtajame kėlinyje „Bucks“ sugrįžo į rungtynes – ji priartėjo iki 5 taškų deficito (109:114). Visgi paskutinėmis minutėmis Milvokio krepšininkams labiau sumažinti atsilikimo nepavyko.

Pralaimėjusiems Antetokounmpo per 42 minutes pelnė 41 tašką (10/14 dvit., 1/6 trit., 18/21 baudos), sugriebė 8 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus ir surinko 40 naudingumo balų.

„Kad ir kaip viskas klostytųsi, svarbiausia yra laimėti, ypač prieš tokią komandą, kaip „Lakers“, kuri nėra atkrintamųjų varžybų ekipa“, – apmaudo neslėpė graikas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 41 (10/14 dvit., 18/21 baudos, 8 atk. kam., 6 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 18, Michaelas Beasley 15.

„Lakers“: Nickas Youngas 26 (5/8 trit.), Lou Williamsas 21, Ivica Zubacas 15, D’Angelo Russellas 14.