Bolonijos "Climamio" nuo Italijos krepšinio lygos finalo skiria vos viena pergalė. Jasmino Repešos auklėtiniai trečiadienį namuose 80:61 (15:15, 24:22, 23:17, 18:7) palaužė Romos "Lottomatica" klubą ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-1.

Iki trečiojo kėlinio pabaigos priešinęsi šeimininkams, "Lottomatica" krepšininkai visiškai pakriko paskutiniajame ketvirtyje, kai per aštuonias minutes teįmetė vos tašką, į savo krepšį praleisdami 12.

"Climamio" aukštaūgiui M.Smodišui (viduryje) ne kartą teko kovoti su dviem varžovais
Nuotr. "Legabasket Foto"
Po tokios "sausos" atkarpos "Climamio" įgijo 19 taškų persvarą – 74:55 ir iškovojo triuškinamą pergalę.

"Climamio": Matjašas Smodišas 16 taškų, Gianluca Basile ir Rubenas Douglasas po 15, Martinas Rančikas 11.

"Lottomatica": Lubošas Bartonas 15, Tyusas Edney 14, Marko Tušekas 12.

"Lottomatica" krepšininkams koją pakišo tragiškas dvitaškių taiklumas: iš 32 bandymų tikslą pasiekė vos 9 metimai. Daugiau taškų jie surinko baudų metimais, realizavę 22 iš 30 bandymų.

Ketvirtosios serijos rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Romoje. Tuo tarpu ketvirtadienį gali paaiškėti pirmoji finalo dalyvė. Ja taps Ramūno Šiškausko Trevizo "Benetton", jei išvykoje palauš Milano "Armani Jeans" ekipą.

2005-06-02 16:27
Neblogaj ta lottomatica waro...manau, kad po ketvirtuju rungtyniu bus 2-2
2005-06-02 11:19
situose rungtynese clinamio buvo pajegesne komanda ,bet lotomatica irgi nebloga jeigu nugalejo montepaschi ,lottomaticai vieta eurolygoj
2005-06-02 00:12
Lottomatica manau yra eurolygos lygio komanda :) jeigu tvarko Climanio, MDP...
2005-06-01 23:40
vakar tokiu paciu rezultatu laimejo ir benetton ;)