Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) lyderių dvikovoje didelės intrigos nebuvo. Pernykščiai lygos čempionai, Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-6) krepšininkai išvykoje 94:70 (26:19, 20:18, 29:14, 19:19) pranoko Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“ (25-10) ir iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui.

21
25
56%
5/9
2

Svečiai šeimininkus į nokdauną pasiuntė jau dvikovos pradžioje, kai įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 17:3.

„Nafta-Uni-Akavservis“ atkuto ir antrojo kėlinio pradžioje sumažino atsilikimą iki 26:28, tačiau persverti rezultato jiems taip ir nepavyko iki pat dvikovos pabaigos. Antrojo kėlinio pabaigoje ir trečiojo pradžioje „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 11:0 ir vėl solidžiai pirmavo – 54:37.

„Sūduva-Mantinga“ šį sezoną laimėjo trejas iš ketverių tarpusavio rungtynių su „Nafta-Uni-Akvaservis“.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 22, Evaldas Lengvinas 14, Edvinas Alunderis 9 (12 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 21, Kinu Ashtonas Rochfordas 16, Antanas Udras 14, Evaldas Šaulys 13, Dominykas Domarkas 11, Rytis Juknevičius 10 (9 atk. kam.).

2017-02-11 22:26