Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Sėkmingo Jono Valančiūno žaidimo ir didžiulės persvaros lemiamame mačo ketvirtyje pergalei nepakako. Namie žaidusi Toronto „Raptors“ (32-23) per ketvirtąjį kėlinį išbarstė 16 taškų pranašumą ir paskutinėmis sekundėmis 101:102 (27:25, 24:20, 31:21, 19:36) krito prieš Detroito „Pistons“ (26-29) krepšininkus. Tai buvo 10-asis Toronto komandos pralaimėjimas per paskutinius 14 susitikimų.

24
28
78%
7/9
100%
4/4

Valančiūnas aikštėje praleido 34 minutes, pelnė 17 taškų (7/14 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 9 kamuolius, sykį suklydo bei 3 kartus pažeidė taisykles. Lietuvis rungtynes baigė turėdamas geriausią +/- rodiklį komandoje. Valančiūnui būnant aikštelėje „Raptors“ įmetė 10 taškų daugiau nei varžovai.

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkai surengė sėkmingą 9:0 spurtą ir po Jakobo Poeltlo dvitaškio įgijo 13 taškų (60:47) persvarą.

„Raptors“ turėtas 16 taškų pranašumas ketvirtajame kėlinyje ėmė tirpti. Svečiai dviejų minučių atkarpą sužaidė 9:0 ir po Andre Drummondo kamuolio pataisymo Toronto ekipos pranašumas sumažėjo iki 6 taškų (88:82).

Likus pusantros minutės iki mačo pabaigos „Raptors“ dar turėjo 5 taškų persvarą (101:96), tačiau lemiamas laikas priklausė svečiams iš Detroito.

Nepaisant to, kad Kentaviousas Calldwellas-Pope'as prametė pirmus savo 10 iš 13 mestų metimų, lemiamu metu jo ranka nedrebėjo ir susitikimą gynėjas baigė turėdamas 21 tašką.

Gynėjas likus 13 sekundžių iki mačo pabaigos gavo perdavimą iš Isho Smitho, smeigė tolimą metimą ir galutinai panaikino turėtą 16 taškų deficitą bei išvedė ekipą į priekį (102:101). „Raptors“ dar turėjo laiko paskutinei savo atakai, tačiau DeMaro DeRozano metimas tikslo nepasiekė.

„Turėjau sudėtingą naktį atakuodamas krepšį, tačiau ekipos draugai mane vis drąsindavo nesustoti mesti“, – po mačo sakė „Pistons“ didvyris.

„Raptors“: DeMaras DeRozanas 26 (10/21 met., 7 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 17 (7/14 met., 9 atk. kam.), Kyle'as Lowry (4/6 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.) ir DeMarre'as Carrollas po 15.

„Pistons“: Tobiasas Harrisas 24 (9/13 met.), Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 21 (2/12 trit.), Ishas Smithas 15 (5 rez. perd.), Marcusas Morrisas ir Stanley Johnsonas (3/5 trit.) po 11.

2017-02-13 11:08
Tikri Craptors.Jau ką jie moka,tai pralaimėti laimėtas rungtynes.Karma taip prieš juos atsisukus,kad lemiamą metimą įmeta prieš tai beveik viską prametęs žaidėjas.
2017-02-13 10:42