Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Donatas Motiejūnas rungtyniavo efektyviai, tačiau to pergalei nepakako. Lietuvio atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (21-34) ekipa po atkaklios kovos išvykoje 99:105 (29:23, 27:30, 17:23, 26:29) nusileido Sakramento „Kings“ (23-32) komandai. Tai buvo trečioji iš eilės „Kings“ pergalė.

28
33
88%
14/16
14

Puolėjas iš Lietuvos šiame mače rungtyniavo 22 minutes, pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 3/4 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovų metimą, 3 kartus suklydo bei 2 kartus pažeidė taisykles.

Puolėjas užfiksavo geriausią asmeninį sezono rezultatą atkovotų kamuolių grafoje.

Buddy Hieldas gavo nesportinę pražangą ir buvo išvarytas iš aikštės likus žaisti 3 minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos. Šeimininkai į tai sureagavo ir surengė spurtą 14:6 bei prieš trečiąjį ketvirtį sumažino deficitą iki 3 taškų (53:56).

Benas McLemore'as pataikė du tolimus metimus ir įžiebė ekipos spurtą trečiojo kėlinio pradžioje 13:0. Po šios atkarpos „Kings“ įgijo 10 taškų persvarą (66:56).

Svečiai nesudėjo ginklų ir į tai atsakė taipogi sėkminga atkarpa 13:4 ir likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos išsiveržė į priekį 73:72. Tai buvo paskutinis momentas, kuomet „Pelicans“ pirmavo.

Amerikietiškus kalnelius primenančiame mače šeimininkai vėl surengė spurtą 7:0 ir įgijo 6 taškų pranašumą (79:73). „Pelicans“ arčiau nei per 4 taškus priartėti prie varžovų nebesugebėjo.

Sėkmingas Motiejūno žaidimas nebuvo nepastebėtas. Puolėjas daug žaidė svarbiu rungtynių momentu. Nuo trečiojo kėlinio 5-osios minutės iki ketvirtojo kėlinio vidurio lietuvis žaidė be keitimo.

DeMarcusas Cousinas pirmajame kėlinyje užsidirbo techninę pražangą už smūgį Motiejūnui į veidą kovojant dėl atšokusio kamuolio. Ši techninė pražanga krepšininkui buvo jau 17-oji šį sezoną. Po dar vieno tokio nusižengimo vidurio puolėjas bus suspenduotas antrosioms rungtynėms šį sezoną.

„Kings“: DeMarcusas Cousinas 28 (14/16 baud., 14 atk. kam., 7 rez. perd., 7 kld.), Darrenas Collisonas 20 (8 rez. perd.), Mattas Barnesas 12, Benas McLemore'as 11.

„Pelicans“: Anthony Davisas 32 (10 atk. kam.), Jrue Holiday 16 (11 rez. perd., 5 per. kam.), Dante Cunninghamas 14 (4/7 trit.), Solomonas Hillas ir Langstonas Galloway po 9.

Cousinso smūgis Motiejūnui:

Hieldo nesportinė pražanga:

Rungtynių epizodai:

zone
Cousins to DMO, BUdy to COusins
2017-02-13
D-MO reikia keltis statistiką,tai ir žaidžia vis efektyviau.Komandai praktiškai PO nuplaukė,tai reik bent savo vertę stengtis pasikelti prieš kitą sezoną,ką ir daro Donatas.
2017-02-13
nu
tikrai, kai parode pakartojima is teisejo puses, matesi, kad cousin nestipru pliaukstelejima dmo i smakra dave, o tas nuvirto :D
2017-02-13
hmm
Kaip Dmo suvaidino? teisejas juk buvo 1-2m salia ivykio, tai turbut mate gerai kas ten nutiko