Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Praėjusiame „Akvilės“ lygos ture sužaisti 6 susitikimai, o keturiuose iš jų nugalėtojas buvo išaiškintas paskutinėmis sekundėmis – laimėta tik 2-3 taškų skirtumais.

Kauno KM „Aisčių“ žaidimas be lyderių, lygos lyderių akistata, Panevėžio „KKSC-Naftėno“ blyksnis – tai ir dar daugiau – tradicinėje „Akvilės“ lygos apžvalgoje.

Lyderių akistata. „Akvilės“ lygoje susitiko turnyrinės lentelės viršuje žygiuojančios Vilniaus „Svaja“ ir Alytaus „RKL-GUT.LT“. Nesunkią pergalę svečiuose šventė alytiškės, kurios triumfavo 73:56. Nugalėtojoms 23 taškus pelnė Rita Žilinskaitė, 21 pridėjo Egidija Paužuolienė. „Svaja“ patyrė jau antrąją nesėkmę paeiliui – prieš tai sostinės klubas suklupo prieš Kauno KM „Aisčių“ ekipą. Vilnietės turi 5 pergales ir 2 pralaimėjimus bei žygiuoja trečioje C grupės vietoje. Tuo metu „RKL-GUT.LT“ ir KM „Aisčiai“ turi po 6 pergales ir dalinasi pirmąją vietą.

Rezultatyvi. Kauno „LSU-Kauno“ įžaidėją Deimantė Žukaitė pasiekė savo asmeninį rezultatyvumo rekordą „Akvilės“ lygoje. Ji mače su BC „Tiketa“ per 35 minutes pelnė 24 taškus (3/8 dvit., 5/10 trit., 3/4 baudos), atkovojo 4 kamuolius, tačiau suklydo 5 kartus ir surinko 13 naudingumo balų.

Be lyderių. Kauno KM „Aisčių“ komandai negalėjo padėti lyderės Livija Sakevičiūtė ir Klaudija Serkevičiūtė, tačiau ir be jų Birutės Jankauskienės auklėtinės triumfavo prieš Vilniaus DPV. Kaunietes į pergalę vedė 20 taškų pelniusi Brigita Mockevičiūtė, 15 pridėjusi Gerda Vitkevičiūtė ir 13 taškų įmetusi ir 19 kamuolių sugriebusi Evelina Januševičiūtė.

Arčiausiai pergalės. Šį sezoną pergalės skonio dar nepajutusios Panevėžio „KKSC-Naftėno“ krepšininkės buvo arčiausiai pergalės – jos svečiuose prieš Vilniaus universiteto ekipą nusileido tik 61:64. Iki šiol mažiausias jų pralaimėjimas buvo 13 taškų skirtumu.

Šešiese. Tik šešios Marijampolės „Kolegija-Sūduvis“ krepšininkės pasirodė aikštėje, tačiau jų pakako, kad komanda svečiuose 56:53 laimėtų prieš KK „Patriotes“. Daugiausiai minučių žaidė 13 taškų pelniusi ir 8 rezultatyvius perdavimus atlikusi Milda Navickaitė (37 min.). Tuo metu rezultatyviausia Ligita Kinkevičienė per 35 minutes spėjo pelnyti 22 taškus.

Turo žaidėja. Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ krepšininkė Goda Kuzminskytė pasiekė asmeninį naudingumo balų rekordą, o jos vedama ekipa 77:71 paties Kauno SKK „Versan-KTU“. 16-os metų 184 cm ūgio puolėja per 29 minutes pelnė 17 taškų (6/9 dvit., 1/1 trit., 2/6 baudos), sugriebė 14 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo du metimus, perėmė 3 kamuolius ir surinko 30 naudingumo balų.