Nuotr.: Fotodiena.lt/M.Baranauskas
Nuotr. Fotodiena.lt/M.Baranauskas

Šį sezoną metami tritaškiai

34%
9,1
Pataiko: 9,1
Taiklumas: 34,5%
Vieta lygoje: 1
Geriausias pasiekimas: 14
Blogiausias pasiekimas: 4
Daugiausia pataiko: Jimmy Baron

Klaipėdos „Neptūno“ klubo vadovybė negali likti nuošalyje ir jaučia pareigą komandos sirgaliams, rėmėjams ir visiems klaipėdiečiams paaiškinti klube susidariusią padėtį. Per pastarąsias dienas komandoje įvykę pokyčiai tiek žaidėjų sudėtyje, tiek komandos vadovo pasikeitime – tai tik atsitiktinai sutapusių įvykių virtinė. 

Priminsime, kad savaitės viduryje „Neptūno“ legionierius Jimmy Baronas pasinaudojo sutartyje numatyta išpirkos galimybe ir išėjo į Vilniaus „Lietuvos rytą“, kuris jam pasiūlė dvigubai didesnį atlyginimą. „Neptūnas“ tokios sumos pasiūlyti negalėjo. Po dienos nuskambėjo dar viena žinia – dėl vidinių klubo taisyklių pažeidimų, „Neptūną“ buvo priversti palikti du legionieriai – Omari Johnsonas ir Larry Drew. Dar sausio mėnesį komanda atsisveikino ir su Tadu Klimavičiumi.

Šeštadienį, po Klaipėdoje patirto pralaimėjimo prieš Utenos „Juventus“ ekipą (70:79), „Neptūno“ klube įvyko dar vienas pasikeitimas – komandos savininkų sprendimu „Neptūno“ kolektyvą paliko direktorius Osvaldas Kurauskas. Jo pareigas iki atskiro sprendimo laikinai perima ilgametis klubo darbuotojas Algimantas Ercius.

Dėl pasikeitimų žaidėjų gretose ir esamą padėtį paprašėme pakomentuoti „Neptūno“ klubo valdybos pirmininką Vytautą Lygnugarį.  

„Noriu paneigti viešoje erdvėje pasirodžiusią informaciją, kad komandą kamuoja finansinės problemos.  Mes atsiliekame nuo atlyginimų mokėjimo grafiko vos 2-3 savaites ir net ne viso mėnesinio atlygio dydžio. Ir manau nesame vieninteliai tokie Lietuvoje. Dalis mėnesinio atlygio visada išmokama laiku. Artimiausiu metu pinigų srautas turi būti pakankamas ir tas atsilikimas bus likviduotas. Turimos priemonės leis subalansuoti piniginius srautus artimiausiu metu. Džiaugiuosi komandos nariais, kurie puikiai supranta laikinus trukdžius ir išlieka tikrais mūsų miesto komandos „Neptūnas“ patriotais“, - susidariusią situaciją komentavo klubo valdybos pirmininkas.

Netrukus jis pridūrė: „Taip pat naudodamasis proga noriu padėkoti mūsų rėmėjams ir sirgaliams už fantastišką komandos palaikymą. Kaip ir kiekvienas Lietuvos krepšinio klubas, taip ir „Neptūnas“ gyvuoja tik rėmėjų pagalba. Mes labai vertiname ir džiaugiamės kiekvienu rėmėju nepriklausomai nuo paramos dydžio. Be abejo, didžiausias rėmėjas ir mecenatas yra Klaipėdos miesto savivaldybė, jos parama yra labai ženkli ir tik jos dėka mes turime galimybę dalyvauti prestižiniuose Europos turnyruose bei Lietuvos krepšinio čempionate – taip džiuginti visus klaipėdiečius. Noriu visus patikinti, kad „Neptūnas“ jūsų neapvils, nors mūsų gretos praretėjusios, bet komanda išlieka labai kovinga ir toliau trokštanti pergalių.“

Pasiteiravus, kokias taisykles pažeidė iš klubo pašalinti legionieriai – Larry Drew ir Omaris Johnsonas, Lygnugaris atsakė: „Tai yra labai grubus vidaus taisyklių pažeidimas. Dviejų iš komandos išvyksiančių amerikiečių atleidimas niekaip nėra susijęs su piniginiu klausimu. Būdami socialiai atsakinga organizacija, mes negalime toleruoti neatsakingo žaidėjų elgesio. Mes laikomės taisyklių ir išlygų nėra niekam“, – kalbėjo „Neptūno“ valdybos pirmininkas Lygnugaris.

– Kaip komandai gali atsiliepti šie pokyčiai? - pasiteiravome „Neptūno“ klubo valdybos pirmininko.
– Ši situacija yra ne kasdieninė ir tai tikrai rimtas išbandymas klubui, bet esu įsitikinęs, kad šie pokyčiai komandą tik labiau mobilizuos ir dar daugiau sutelks kovoje dėl  iškeltų tikslų Lietuvos čempionate ir FIBA čempionų lygos turnyre. Visi žaidėjai žino, kad  vidaus taisyklės galioja visiems vienodai ir išlygų niekam nebus, jeigu elgsis neprofesionaliai. Tokios yra mūsų klubo taisyklės. Suprantu, kad pasikeitimai komandoje vyksta galbūt ne pačiu tinkamiausiu laiku, bet kito pasirinkimo neturime. Viskas yra daroma tam, kad komanda toliau siektų pačių aukščiausių tikslų ir galėtų džiuginti Klaipėdos žmones savo gražiomis pergalėmis ir kovingu žaidimu. Nuoširdžiai tikiu, kad taip bus ir ateityje. Mūsų siekiai ir tikslai - patys didžiausi.

– Jau vasario mėnesio pabaigoje „Neptūnas“ pradės FIBA Čempionų lygos aštuntfinalio kovas. Ar iki to laiko spėsite papildyti komandą naujais žaidėjais?
– Naujų žaidėjų paieška prasidėjo iš karto, kai tik sužinojome apie Barono, Drew bei Johnsono išvykimus iš komandos. Šios žinios netikėtos ir nelauktos, todėl reikia laiko, kad būtų surasti tinkami žaidėjai, galintys juos pakeisti. Komandos treneris Dainius Adomaitis labai atsakingai ieško naujų žaidėjų, nes jie turi būti gero meistriškumo, kad galėtų greitai ir tinkamai įsilieti į komandos žaidimą. Pavardžių su kuo vedamos derybos ir kas yra pretendentai žaisti „Neptūne“, tikrai dabar negalėčiau atskleisti, bet greitu laiku gali būti labai gerų naujienų. Truputį pakentėkime ir sužinosime kas taps naujaisiais „Neptūno“ žaidėjais.


Rodyti komentarus
2017-02-13 18:48
to to Fanas
uz gauta ispirka uz Baron turbut ir sumokejo tuos veluojancius atlyginimus, bet jeigu taip striuka su pinigais, tai is kur dar gaus ju dviem zaidejams? Manau geriau remtis realiom galimybem, nei eiti i skolas, kurios tik didetu ir vilktusi kiekviena sezona :)
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 17:11
Tik paduoda saltuko ir iskart jiem bedos prasideda, nebenori Lietuvelej krepsiuko zaist......

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 15:58
to Fanas
Uz Barona gavo ispirka, + veluoja tik kelias savaites ne menesius, reiskias pinigu yra tik kazkas grybauja biurokratijoj.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 15:39
Fanas
Nesuprantu, atlyginimai veluoja ir dar nori pasipildyti keliais zaidejais?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 14:42
djgaffer
Tai vistik ne 1,5 mėn.,o tik kelias savaites atlyginimai vėluoja.Čia geros žinios.Dėl Drew ir Johnsono atleidimo,galima netiesiogiai suprasti,kad jie tikrai žolę rūkė.O dėl tų naujokų,tai galima bus pagriebt iš tų pačių ČL klubų,kurie nepateks į kitą etapą.Ten taip pat yra neblogų krepšininkų.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 14:31
Fanas
Du tegalima pirkti ir jei nori trečio tai galima tik lietuvi ir iki 21m. Reikia labai stiprių pg ir C pozicijos žaidėju.Visas sezonas dabar ir priklausys nuo tu dvieju pirkiniu.Gerai tas, kad Butkevičius jau treniruojasi ir neužkalnu gryš i rikiuote.Tai realiai trys žaidėjai prisijungs prie komandos kurie turėtu sustiprint komanda.Manau Butkevičius net bus pagerines metima iš toli nes kai buvau arenoj tai labai neblogai troicus šaudė per pertraukas, net nustebino. Žinoma jam reiks liko pjust ritma bet viskas bus gerai manau.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 13:51
To..
Tai tik du ir tegalima pirkti, is kur cia visi traukia 3 ar 4???

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
+1
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 13:22
..
kadangi liko nebedaug sezono, tai geriau uz tuos isejusiu zaideju pinigus pasiimt viena auksta ir viena zema gerus amerikiecius o ne pirkt 3 ar 4 grybus
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 13:02
Buridano asilui
Jei vietoj liguisto bandymo pasišaipyt iš normalių Neptūno fanų ir pačio rinktinės trenerio nors akimirką būtum sugaišęs realiai faktinei medžiagai pasitikrinti, savo verbalinę diarėją būtum pasilaikęs sau.

Bet tu gi esi savim patenkintas, pretenzingas niekalas, viską žinantis geriau už visus kitus. Įskaitant eurolygos čempioną, vyrų rinktinės vyriausiąjį trenerį.

Bonoje tau irgi nėr lygiu, profane?

http://www.telekom-baskets-bonn.de/team/...
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 12:26
dart
O tai kodel direktoriu isvare?
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 12:24
Agnelijus
Tos geros naujienos Ewingas.. ar tikrai tokios geros ir atsveria Billy su Drew kitas klausimas. As nemanau, kaip ir nemanau, kad su naujais pirkiniais pasirodys geriau uz buvusius. Visiskai nelaiku visa tai vyksta.
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
2017-02-13 12:19
audrius
Adomaitis glusas kaip Buridano asilas.Klimavicius yra sunkusis krastas,ketvirtos pozicijos zaidejas,o Adomaitis ji state i centro pozicija.Jeigu pinigu yra tai tereikejo pakelt alga Baronui,Klimaviciu pastatyt i ketvirta pozicija ir vietoj Dzonsono nupirkt centra.Visas sitas Straipsnis yra pasaka kvailiams.Komanda negalejo pakelt Baronui algos nes neturejo is ko o dabar nupirks kazkoki stebukla viduryj sezono?Geri zaidejai,kaip ir treneriaividuryj sezono nesedi be darbo.Bet Neptuno bedanciai sventai tiki pasaka ir laukia stebuklo :D

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
Įvertinimas:
Nėra
(vertina tik prisijungę)
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 12

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.
Rodyti visas naujienas