Tony Parkeris pelnė daugiau nei pusę savo komandos taškų ir Prancūzijos rinktinė iškovojo antrą pergalę Europos čempionate. Claude‘o Bergeaud auklėtiniai 69:62 (17:20, 14:16, 20:11, 18:15) palaužė italus, kuriems tai buvo antrasis pralaimėjimas čempionate.

Po Andrea Bargnani tritaškio iki mačo pabaigos likus žaisti kiek daugiau nei 4 minutes italai pirmavo 60:57, tačiau tada įkrito į gilią duobę ir daugiau nei 3 minutes nepelnė nė taško. Parkeris netrukus tolimu metimu rezultatą išlygino, o Tariqo Kirksay tritaškis persvėrė rezultatą prancūzų naudai.

Po to, kai Florentas Pietrusas ir Parkeris pridėjo po dvitaškį, dvikovos baigtis tapo aiški.

Prancūzija: Tony Parkeris 36 taškai (8/13 dvitaškių, 4/9 tritaškių), Tariqas Kirksay 11, Borisas Diaw 9.

Italija: Andrea Bargnani 16, Marco Belinelli 15, Massimo Bulleri 11.

Italai, norėdami patekti į kitą etapą, trečiadienį privalės įveikti lenkus.

Atrinkti (0) Visi (3)
italai iskovos turbut pergale pries lenkus bet po to jau viskas toliau nenukeliaus