Pirmąją pergalę 2007 metų Europos vyrų krepšinio čempionate iškovojo Kroatijos rinktinė. Kroatai B grupės rungtynėse 90:68 sutriuškino Portugalijos krepšininkus, kuriems tai buvo jau antroji nesėkmė paeiliui.

Portugalai sėkmingai su Kroatijos rinktine kovoje tik pirmoje rungtynių pusėje. Trečiojo kėlinio pradžioje po taiklaus Francisco Jordao tritaškio portugalams buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą iki 3 taškų (42:39), tačiau tada kroatai laimėjo 3 minučių atkarpą spurtu 12:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (54:41).

Rezultatyviai žaidę Kroatijos krepšininkai jau trečiojo kėlinio pabaigoje buvo susikrovę solidžią 25 taškų persvarą (75:50) todėl ketvirtasis kėlinukas buvo jau tik formalumas. Kroatijos rinktinė šventė triuškinančią pergalę, tuo tarpu portugalams tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Kauno „Žalgirio“ gynėjas Marko Popovičius per 16 minučių spėjo tapti rezultatyviausiu komandos žaidėju. Įžaidėjas pelnė 14 taškų (1/1 dvitaškio, 3/7 tritaškių, 3/4 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei 2 kartus prasižengė.

Kroatija: Marko Popovičius 14, Denisas Markota 13, Roko Leni-Ukičius 12, Mario Kasunas 10, Nikola Prkačinas 10.

Portugalija: Joao Gomešas 17, Paulo Cunha 13, Joao Santosas 12 (12/12 baudų).

portugalas visus 12 taškų baudom sumetė. geras.