Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Blake‘as Griffinas dominavo po krepšiais, o jo vedama Los Andželo „Clippers“ (34-21) šventė saldžią pergalę NBA pirmenybėse.

26
35
75%
3/4
6

Doco Riverso auklėtiniai svečiuose 88:72 (18:19, 27:15, 31:15, 12:23) pranoko turnyrinės lentelės kaimynus Jutos „Jazz“ (34-22).

Po šios pergalės Kalifornijos klubas Vakarų konferencijoje pakilo į ketvirtąją vietą bei nustūmė Quino Snyderio auklėtinius į penktąją.

Griffinas pelnė 26 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o „Clippers“ ekipa kontroliavo mačo eigą nuo antrojo kėlinio, kuriame ji spurtavo 12:2 ir atitrūko 39:27.

Šeimininkams iki pat finalinės sirenos sunkiai sekėsi skintis kelią link varžovų krepšio, todėl jiems dar trečiajame kėlinyje atsilikinėjant 49:76 teko susitaikyti su nesėkme.

Solt Leik Sičio komanda sužaidė blogiausias sezono rungtynes puolime. Iš žaidimo „Jazz“ atakavo 32 procentų taiklumu (28/87), o iš trijų taškų zonos – vos 17 procento taiklumu (4/23).

„Jazz“: Derrickas Favorsas 13, Rudy Gobertas (14 atk. kam.) ir Dante Exumas po 10.

„Clippers“: Blake‘as Griffinas 26 (10 atk. kam.), Austinas Riversas 15, Jamalas Crawfordas 11.