Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

NBA čempionai Klivlando „Cavaliers“ (38-16) sunkiai sulaikė jaunuosius Minesotos „Timberwolves“ (21-35) talentus, tačiau LeBrono Jameso tempiama ekipa po sėkmingo ketvirtojo kėlinio 116:108 (26:30, 43:31, 24:32, 23:15) susitvarkė su varžovais svečiuose.

25
31
14
73%
8/11

Prieš rungtynes „Cavs“ sužinojo, kad ekipai 6 savaites dėl operacijos nepadės vienas lyderių Kevinas Love’as. Dėl to savo komandos draugus nusprendė nuraminti LeBronas. Puolėjas pasisakė, jog kol jis yra aikštėje, tol „Cavaliers“ visada turės šansų laimėti ir tuo jo komandos draugai negali abejoti.

Klivlando komandos žvaigždė tai įrodė. LeBronas per 40 minučių įmetė 25 taškus (8/11 dvit., 2/3 trit., 3/6 baudos), atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir sugriebė 8 kamuolius.

Minesotos komandoje siautė Andrew Wigginsas, kurį prieš trejus metus NBA naujokų biržoje pirmuoju šaukimu pasikvietė „Cavaliers“. Tuomet Wigginsas buvo išmainytas į Love’ą. Šįkart 21-erių metų 203 cm ūgio atletas pelnė 41 tašką (12/21 dvit., 4/8 trit., 5/6 baudos).

Tuo metu taip pat 21-erių metų Karlas-Anthony Townsas įmetė 26 taškus (10/15 dvit., 1/4 trit., 3/3 baudos), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Tokio jaunuolių indėlio sulaukusi „Timberwolves“ po trijų kėlinių nė kiek nenusileido varžovams (93:93). Visgi lemiamo kėlinio metu „Cavaliers“ iškart išsiveržė į priekį ir savo persvara suabejoti neleido.

„Timberwolves“: Andrew Wigginsas 41 (16/29 metimai), Karlas-Anthony Townsas 26 (10/15 dvit., 8 atk. kam.), Gorgui Diengas 12 (10 atk. kam.).

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas (8 atk. kam., 14 rez. perd.) ir Kyrie Irvingas (10/27 metimai, 7 rez. perd.) po 25, Channingas Frye 21 (10 atk. kam.)m Tristanas Thompsonas 14 (11 atk. kam.).