Sunkiai taškus rinkusiems Graikijos ir Serbijos krepšininkams neužteko 40 minučių, kad išsiaiškintų, kurie iš jų stipresni. Pergalę po pratęsimo 68:67 (12:11, 19:20, 9:7, 16:18, 12:11) iškovojo Europos čempionai, laimėję antrą kartą ir tuo pačiu privertę antrą kartą suklupti serbus.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui rezultatas buvo 42:42, tačiau per kitas 10 rungtynių minučių abi komandos pagaliau pradėjo demonstruoti sėkmingesnį puolimą. Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 14 sekundžių graikai pirmavo 54:51, tačiau dvi baudas įmetęs Marco Jaričius sušvelnino skirtumą iki taško.

Likus žaisti 2 sekundes Dimos Dikoudis atstatė trijų taškų persvarą, tačiau neįtikėtinas Milano Gurovičiaus metimas iš pusės aiklštės paskutinę ketvirčio sekundę išlygino rezultatą.

Pratęsime graikus į priekį vėl traukė Dikoudis. Po jo tritaškio ekipas skyrė 4 taškai (68:64), tačiau Milošas Teodosičius pataikė dvitaškį su pražanga ir sušvelnino skirtumą iki taško. Graikai laikė kamuolį iki paskutinių pratęsimo sekundžių ir atakavo iš toli. Jų metimas tikslo nepasiekė, tačiau kamuolį atkovojusio Jaričiaus tolimą metimą blokavo Lazaros Papadopoulos, taip išsaugodamas pergalę savo ekipai.

Graikija: Dimos Dikoudis 20 taškų, Vassilis Spanoulis 10, Theodoras Papaloukas 8.

Serbija: Marco Jaričius 18, Darko Miličičius 17, Zoranas Ercegas 9.

Serbai, norėdami patekti į kitą etapą, paskutinėse grupės rungtynėse privalo įveikti Izraelio rinktinę. Tuo tarpu graikai su rusais kovos dėl pirmos vietos grupėje.

Atrinkti (0) Visi (4)
jo metimas is puses aikstes paskutinia sekunde ispudinga bet serbai gali but keliaus namo
2007-09-05
+1
rungtynes buvo apgailetinos, tragedija. nerezultatyvios ir neidomios. tik pratesimas idomus buvo. gurovicius ten isude kad isplest pratesima :)
2007-09-05
-4
serbai namo, idomu cia :) rusai isejo is grupes
2007-09-05
Cia tai kovingos buvo rungtynes. . .bet serbai jau ne tokie kaip anksciau,daug zgeru krepsininku neturi. . .