Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Donato Motiejūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (23-34) ekipa iškovojo trečiąją pergalę per paskutinius 4 susitikimus. Šį kartą Alvino Gentry auklėtiniai išvykoje 95:91 (28:22, 22:21, 27:18, 18:30) palaužė Memfio „Grizzlies“ (34-24) krepšininkus.

23
25
67%
4/6
2

Puolėjas iš Lietuvos žaidė 22 minutes, pelnė 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko du rezultatyvius perdavimus bei surinko 4 asmenines pražangas.

Motiejūnas aktyviai įsijungė į ekipos žaidimą pirmajame ketvirtyje nuo suolo. Per tris minutes puolėjas išprovokavo tris varžovų pražangas.

Po dviejų kėlinių turėję 7 taškų pranašumą, šeimininkai jį buvo padidinę iki rekordinės 18 taškų ribos. „Grizzlies“ per pirmus tris kėlinius krepšį atakavo tik 36 proc. taiklumu.

Prasidėjus lemiamam ketvirčiui „Pelicans“ persvara siekė 15 taškų. Visgi ketvirtąjį kėlinį „Grizzlies“ pradėjo spurtu 9:0, o po sėkmingos atkarpos 21:7 deficitas tapo minimalus (83:84). Iki mačo pabaigos dar buvo likusios 4 minutės.

„Pelicans“ ekipą į priekį timptelėjo tolimą metimą pataikęs Solomonas Hillas ir dvitaškį įmetęs Anthony Davisas. Mike'as Conley ir Vince'as Carteris pataikė po tritaškį ir likus žaisti 49 sekundes svečių deficitas vėl tapo minimalus (91:92).

Svečiams taip ir nepavyko galutinai perlaužti rungtynių eigos. Davisas pataikė dvitaškį, o išgelbėti ekipą galėjęs Conley tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Pasitikėjimą Motiejūnu parodė „Pelicans“ strategas. Lietuvis aikštėje praleido lemiamas 6 mačo minutes.

„Grizzlies“: Mike'as Conley 17, Zachas Randolphas 16 (9 atk. kam.), Marcas Gasolis 15 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Chandleris Parsonsas 9.

„Pelicans“: Solomonas Hillas 23 (4/6 trit.), Jrue Holiday 19 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Anthony Davisas 18, Alexis Ajinca 12 (10 atk. kam., 3 per. kam.).

Rungtynių epizodai:

2017-02-17 11:18
basketnews teksto autorius-nerūpestingas
Basketnews.lt , susitvarkykit tekstą ir atsirankokiokit, kas svečiai, kas šeimininkai!!! (sufleruoju - arena Memfyje :))) . O tai dabar:

"Po dviejų kėlinių turėję 7 taškų pranašumą, šeimininkai jį buvo padidinę iki rekordinės 18 taškų";)

"Svečiams taip ir nepavyko galutinai perlaužti rungtynių eigos. Davisas pataikė dvitaškį, o išgelbėti ekipą galėjęs Conley tolimas metimas tikslo nepasiekė";)