Dvyliktukas

Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Antrąją vietą Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) turnyrineje lentelėje šiuo metu užimanti Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ (25-11) ekipa patyrė skaudų pralaimėjimą.

11
24
14
2

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai išvykoje 53:70 (13:15, 17:14, 11:21, 12:20) nepasipriešino trečiąją pergalę iš eilės pasiekusiems Vilniaus „Perlo“ (20-15) krepšininkams.

Klaipėdiečiai varžovams priešinosi du su puse kėlinio. Trečiojo ketvirčio viduryje rezultatas dar buvo lygus 37:37, o tuomet „Perlas“ pradėjo bėgti į priekį.

Vilniaus ekipa, kurios vairą prieš šias rungtynes iš Arvydo Gronskio perėmė Mindaugas Sakalauskas, dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios atitrūko 50:41.

Lemiamo ketvirčio metu uostamiesčio klubas puolime buvo bejėgis, o tuo pasinaudoję šeimininkai dar likus žaisti 4 minutes įgijo triuškinantį pranašumą 65:47 ir užsitikrino pergalę.

„Perlas“: Martynas Maskolaitis 12, Domantas Pipiras 11 (14 atk. kam.), Karolis Giedraitis 9, Domantas Vilys 8.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Deividas Anužis 10, Džiugas Slavinskas 9, Benas Bagdonavičius ir Viktoras Chodosovskis po 8.

2017-02-17 19:53
Klp.Adis
Kas per skaudumas rašytojau. Klaipėdiečiai jau vakar žinojo kad užsitikrino 2 vietą. Suprantu šios dienos rungtynės kaip treniruotė