Dvyliktukas

Nuotr.: NKL
Nuotr. NKL

Joniškio „Delikatesas“ su pergale sugrįžta iš Kauno. Arvydo Straupio auklėtiniai svečiuose 87:80 (27:16, 24:23, 15:22, 21:19) palaužė KTU krepšininkų pasipriešinimą.

25
41
100%
13/13
100%
6/6

Svečiai dar pirmojo kėlinio pabaigoje įspūdingai spurtavo 13:0 bei išsiveržė į priekį 29:16, tačiau po ilgosios pertraukos atsitiesę kauniečiai pasivijo 52:55.

Žaidimą kontroliavusi, tačiau dar kartą atitrūkti nesugebėjusi Joniškio ekipa tik trimis taškais pirmavo ir prasidėjus lemiamam ketvirčiui – 66:63.

Tuomet „Delikatesas“ trijų minučių atkarpą laimėjo 12:4 ir įgijo dviženklę persvarą 78:67, tačiau šeimininkai nepasidavė ir tada.

Kauno klubas spurtavo 11:4 bei likus žaisti 2 minutes priartėjo 78:82. Visgi svarbiausiomis akimirkomis KTU žaidėjai klydo, o Šarūno Kulevičiaus ir Nerijaus Barausko dvitaškiai (86:78) užtikrino „Delikateso“ pergalę.

KTU: Matas Sapiega 16 (15 rez. perd.), Airidas Giedraitis ir Medas Kuprijanovas po 14.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 25 (10 atk. kam.), Šarūnas Kulevičius 17, Tadas Pažėra 15.