Dvyliktukas

Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Laurynas Birutis surinko dvigubą dublį, jam puikiai talkino rezultatyviai žaidę Gytis Masiulis ir Kristupas Žemaitis, o jų vedamas Kauno „Žalgiris-2“ (20-15) Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) įsirašė pergalę.

26
34
2
13

Tomo Masiulio auklėtiniai penktadienį Jonavoje 77:67 (18:15, 21:14, 18:13, 20:25) pranoko vietos „Sporto klubą“ (8-28), kuriam šioje arenoje buvo pralaimėję sezono pradžioje.

Jaunieji žalgiriečiai atitrūko prieš ilgąją pertrauką, kada po Mintauto Bulanovo taiklaus dvitaškio jonaviečiai buvo priekyje – 24:23.

Tada svečiai surengė spurtą 13:2, persvėrė rezultatą savo naudai ir įgijo dviženklę persvarą – 36:26.

Trečiajame ketvirtyje apsukų nemažinę kauniečiai sėkmingai kontroliavo mačo eigą, o jam besibaigiant turėjo rekordinį – 17 taškų pranašumą (57:40).

Birutis per 31 minutę pelnė 26 taškus (9/14 dvitaškiai, 8/11 baudos), atkovojo 13 kamuolių, blokavo 2 metimus, išprovokavo 5 pražangas, 4 kartus prasižengė bei surinko 34 naudingumo balus.

Masiulis prie „Žalgirio-2“ pergalės pridėjo 18 taškų, o Žemaitis – 15.

„Sporto klubas“: Karolis Šarukas 17, Mintautas Bulanovas 15, Lukas Grabauskas 13, Mykolas Dieninis 10.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 26 (13 atk. kam.), Gytis Masiulis 18, Kristupas Žemaitis 15.

2017-02-18 10:27
Pritariu, kad kitam sezone Birutis turi būti Žalgiryje vietoj Javtoko. Nuojauta sako, kad Birutis gali labai greitai ir pagrindinėje komandoje pritapti ir tapti vienu iš kertinių žaidėjų.
2017-02-17 21:03
kita sezona vietoj javtoko butu pats tas,priesingu atveju skolint kazkam zaidzianciam europos taurese