Nuotr.: T.Gaubys
Nuotr. T.Gaubys

Pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė Marijampolės „Sūduvos“ (17-2) komanda, namuose 69:57 (15:19, 15:17, 20:5, 19:16) pranokusi Vilniaus „Kibirkšties“ (15-5) krepšininkes.

16
30
50%
2/4
7

Nuo pat mačo pradžios užvirė kova taškas į tašką, kol 6:0 atkarpą laimėjusi „Kibirkštis“ sugebėjo įgyti kiek didesnį pranašumą – 15:10. Skirtumas išliko beveik nepakitęs ir sužaidus pirmąsias dešimt minučių – 19:15.

Antrajame ketvirtyje viešnios toliau kontroliavo situaciją ir vienu metu jau turėjo 8 taškų persvarą (36:28), kurią iki kėlinio pabaigos „Sūduva“ nežymiai sumažino – 30:36.

Po didžiosios pertraukos prabėgus 2 minutėms dar „Kibirkštis“ pirmavo 38:32, bet marijampolietės spurtavo 16:0 ir pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą – 48:38. Iki kėlinio pabaigos vilnietės atsilikimą sumažino tik minimaliai – 41:50.

Lemiamame ketvirtyje „Sūduva“ turėjo dviženklį pranašumą ir jo varžovėms neleido sumažinti bei atkurti intrigos. Pergalę LMKL vicečempionės pasiekė 12 taškų skirtumu – 69:57.

„Sūduva“: Laura Svarytė 17 (11 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 16 (9 atk. kam., 9 rez. perd., 7 kld., 7 per. kam.), Neringa Skadaitė 12 (6 atk. kam.), Ieva Šimkutė 10.

„Kibirkštis“: Laurita Jurčiūtė 11, Gabija Meškonytė (5 atk. kam.) ir Justina Kraujūnaitė (5 atk. kam.) po 10.