Nuotr.:

Šakių „Vytis“ pademonstravo charakterį bei Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) pasiekė trečiąją pergalę iš eilės.

27
29
2
86%
12/14

Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai namuose paskutinėmis sekundėmis 97:94 (23:25, 26:23, 22:28, 26:18) palaužė „Šilutę“.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas paėmę svečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje laimėjo atkarpą 12:4 bei išsiveržė į priekį 90:82.

Apčiuopiamą persvarą „Šilutės“ krepšininkai išlaikė iki paskutiniųjų minučių – likus žaisti 2 minutes jie dar pirmavo 92:85.

Vis dėlto „Vyčiui“ pavyko išsigelbėti – šeimininkai spurtavo 8:1 bei likus žaisti 14 sekundžių išlygino rezultatą 93:93.

Ulyssesas Thomasas tuomet pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų (94:93), o svarbų tritaški likus 9 sekundėms įmetė Edvinas Jezukevičius.

Lemiamos atakos metu „Šilutė“ suklydo, o tas pats Jezukevičius įtvirtino šakiečių pergalę taikliais baudų metimais.

„Vytis“: Edvinas Jezukevičius 27, Gytis Radzevičius 21, Augustinas Jankaitis 18, Paulius Beliavičius 12 (6 rez. perd.).

„Šilutė“: Simas Raupys 30, Aurelijus Pukelis 19, Brianas Wanamakeris 17.