Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Martynas Sajus sužaidė pavyzdingas rungtynes, o jo ir Martyno Paliukėno atstovaujama bei Mindaugo Budzinausko treniruojama Starogrado „Polpharma“ (11-10) komanda iškovojo pergalę Lenkijos čempionate.

„Polpharma“ išvykoje 77:62 (16:20, 21:12, 19:8, 21:22) nugalėjo Tarnobžego „Siarka“ (3-18) krepšinnkus.

Sajus per 21 minutę pelnė 20 taškų (7/9 dvit., 6/6 baud. met.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas ir 1 sykį pažaidė taisykles.

Paliukėnas aikštėje praleido 29 minutes ir pelnė 6 taškus (1/2 dvit., 1/5 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, 3 kartus suklydo ir 1 sykį prasižengė.