Pirmąją pergalę po dviejų skaudžių pralaimėjimų iškovojo Italijos rinktinė. Ji paskutinėse D grupės rungtynėse 79:70 (14:16, 27:19, 23:22, 15:13) nugalėjo Lenkijos krepšininkus, kurie neiškovoję nė vienos pergalės važiuoja namo.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 3 minutes ir 31 sekundę lenkams buvo pavykę priartėti iki 5 taškų (73:68), tačiau tada 4 taškus be atsako ir įgijo 9 taškų persvarą (77:68), kurios nebeiššvaistė iki pat finalinės rungtynių sirenos.

Italija: Marco Belinelli 20, Andrea Bargnani 19 (7 atk. kam.), Gianluca Basile 12, Massimo Bulleri 10 (8 rez. perd.).

Lenkija: Andrzejus Pluta 15, Adamas Wojčikas 12, Przemyslawas Prasunkiewiczas 10 (11 rez. perd.), Robertas Witka 9.