Nuotr.: Sūduva
Nuotr. Sūduva

Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) iškovojo Marijampolės „Sūduvos“ (18-2) komanda.

16
21
100%
4/4
11

Vos 3 taškus trečiajame ketvirtyje praleidusios Rimvydo Samulėno auklėtinės išvykoje 85:56 (23:22, 19:9, 26:3, 17:22) nepaliko jokių vilčių Klaipėdos „Fortūnos“ (11-10) krepšininkėms.

Nuo mačo pradžios prabėgus beveik 5 minutėms, „Fortūnos“ deficitas siekė 1 taškų (9:10), bet „Sūduvos“ atkarpa 8:2 leido jai atitrūkti – 18:11.

Šeimininkės neketino varžovių paleisti į priekį kėlinį baigusios spurtu 9:0 priartėjo – 22:23.

Antrajame ketvirtyje LMKL vicečempionės susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir po truputį didino pranašumą, kuris pasibaigus pirmajai susitikimo pusei buvo dviženklis – 42:31.

Po didžiosios pertraukos „Sūduva“ visus reikalus išsprendė, kai per 7 minutes į savąjį krepšį nepraleido nė taško, o pati įmetė 17 ir susikrovė solidžią persvarą – 59:31.

Po šio nokdauno „Fortūna“ atsigauti nesugebėjo ir likusios 13 žaidimo minučių tebuvo formalumas.

„Fortūna“: Simona Dobrovolskytė ir Justina Matuzonytė (6 atk. kam.) po 13, Roberta Mizgerytė 8 (8 atk. kam.).

„Sūduva“: Laura Svarytė 16 (11 atk. kam., 5 kld.), Ieva Šimkutė 14 (5 atk. kam.), Neringa Skadaitė ir Arina Bilotserkivska (7 rez. perd.) po 11, Greta Tamašauskaitė 10.

Kauno Aistės-LSU  Ukmergės MKK 80-67
 Klaipėdos Fortūna  Marijampolės Sūduva 56-85
 Šiaulių Šiauliai-Universitetas  Kauno rajono Hoptrans-Sirenos 66-94

2017-02-21 20:48