Nuotr.: LaPresse – Scanpix
Nuotr. LaPresse – Scanpix

Tautvydas Lydeka ir jo atstovaujama Sasario „Dinamo“ ekipa įspūdingai išgelbėjo savo sezoną FIBA Čempionų lygoje.

16
22
10
50%
2/4

Atsakomosiose pirmojo atkrintamųjų varžybų etapo rungtynėse išvykoje italai išbarstė namuose sukauptą milžinišką pranašumą, tačiau sugebėjo išvengti fiasko.

Namuose „Dinamo“ prieš Nymburko ČEZ ekipą buvo laimėjusi 94:72, o Čekijoje patyrė pralaimėjimą 63:84 (11:17, 14:18, 17:30, 21:19).

Bendru rezultatu Italijos komanda triumfavo 157:156 ir per plauką pateko į aštuntfinalį, kuriame kovos su Le Mano „Sarthe“ klubu.

Įdomu, jog likus žaisti 3 minutes „Dinamo“ buvo beviltiškoje situacijoje ir atsilikinėjo net 45:76.

Net 29 taškų persvarą (81:52) čekai turėjo likus žaisti ir vos minutę, tačiau tuomet jie pradėjo dalinti varžovams kamuolius bei paskutiniosios minutės atkarpą pralaimėję 3:11 prarado reikalingą pranašumą.

Per paskutines 3 mačo minutes 18 taškų pelnę italai 4 paskutiniuosius taškus surinko baudų metimais, o ČEZ turėjo dar 6 sekundes ir lemiamai savo atakai, tačiau jos metu pasižymėti nesugebėjo.

Lydeka ant parketo praleido 13 minučių, per kurias pelnė 5 taškus (2/7 dvitaškiai, 1/2 baudos) ir sugriebė 5 atšokusius kamuolius.

Rungtynių vaizdo reportažas:

2017-02-22 11:42
...
tai kad ir isplese pergale :D bendru skirtumu 1 tasku Sasaris laimejo ir patenka toliau :D
2017-02-22 11:15
komanda pralaimejo ant 21 tasku , bet dziaugiasi, lyg isplešusi pergale :DD
2017-02-22 09:39
Nepasiruošę spaudimui buvo čekai ir per anksti patikėjo patekimu į kitą etapą.Bus gera pamoka ateičiai.
2017-02-22 09:32
;;;
šūdinas straipsnis, nieko nesupratau
2017-02-21 22:34
nihuja nesupratau
raso likus 1min buvo -29 tsk veliau raso 18 tsk per minute panakino tai blyn galit zmoniskai jopypi prasyt