63%
5/8
89%
8/9

Pasakiška ketvirtąjį kėlinį sužaidusi Stambulo „Fenerbahce“ (15-8) iškovojo pergalę Eurolygoje. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 67:64 (22:22, 18:12, 7:22, 20:8) pranoko Pirėjo „Olympiakos“ (16-7) krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje graikai visiškai surakino šeimininkų lyderius ir praleidę vos 7 taškus susikrovė dviženklę persvarą (60:50).

Visgi tuomet prasidėjo šeimininkų atgimimas. „Fenerbahce“ surengė spurtą 8:0, tuomet po „Olympiakos“ paprašytos minutės pertraukėlės Bogdanas Bogdanovičius ir Luigi Datome smeigė po tritaškį ir mačo iniciatyva visiškai perėjo į šeimininkų rankas (64:60).

Bogdanovičius iš viso pelnė 27 taškus ir pakartojo savo rezultatyvumo rekordą, kurį buvo pasiekęs dar 2014 metais atstovaudamas Belgrado „Partizan“.

„Jie prarado Spanoulis ir žaidė jaunesniais žaidėjais, tačiau kiti žaidėjai nori atsiskleisti ir gali žaisti be lyderio. Mes trečią kėlinį pradėjome blogai, tačiau ketvirtąjį kėlinį sužaidėme labai gerai“, – mintimis dalijosi geriausias mačo žaidėjas Bogdanovičius.

„Po didžiosios pertraukos kamuolys nejudėjo, mes žaidėme labai lėtai ir leidome varžovams pelnyti lengvus taškus. Ketvirtame kėlinyje mūsų gynyba buvo kur kas geresnė. „Olympiakos“ yra mūsų kaimynė turnyro lentelėje, todėl ši pergalė yra labai svarbi“, – pasakojo Obradovičius.

„Fenerbahce“: Bogdanas Bogdanovičius 27, Luigi Datome 17, Bobby Dixonas 8.

„Olympiakos“: Erickas Greenas 17, Kostas Papanikolaou 13 (8 atk. kam.), Georgios Printezis 10.