23
100%
5/5
2

Triuškinančią pergalę Eurolygoje po dviejų pralaimėjimų iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (13-10) komanda. Serbijos atstovai namuose 77:58 (20:17, 28:12, 16:13, 13:16) sutriuškino Stambulo „Galatasaray“ (7-16) krepšininkus.

Intriga rungtynėse laikėsi iki antrojo kėlinio vidurio. Tuomet šeimininkai pirmavo 27:22 ir surengę spurtą 21:7 užsitikrino pergalę dar iki didžiosios pertraukos.

Tai buvo pirmoji serbų pergalę po dviejų pralaimėjimų iš eilės. Šis laimėjimai suteikia realius tolimesnius  šansus kovoti dėl patekimo į Eurolygos atkrintamąsias.

„Ši pergalė buvo svarbi mums psichologiškai atsigauti po dviejų iš eilės pralaimėjimų“, – taip pergalę vertino geriausias mačo žaidėjas Ognjenas Kuzmičius.

„Pastarąsias 15 dienų turime daug bėdų su traumomis, todėl ši pergalė yra labai svarbi“, – nedaugžodžiavo nugalėtojų strategas Dejanas Radonjičius.

„Crvena Zvezda“: Branko Lazičius 17, Ognjenas Kuzmičius 16 (8 atk. kam.), Marko Simonovičius 12, Charlesas Jenkinsas 11, Deonas Thompsonas 10.

„Galatasaray“: Vladimiras Micovas 11, Bruno Fitipaldo, Sinanas Guleras ir Austinas Daye po 8.

2017-02-23 23:22
Nieko netikėto.Laimėjo tie,kas ir turėjo.Pačiu laiku Zvezda žaidė su Gala,nes po tų 2 pral.iš eilės galėjo smarkiai kristi jų pasitikėjimas savimi.Dabar atsigaut turėtų.
2017-02-23 22:23
Mantas Plytietis
rungtynių žaidėją pateikiate Branko Lazič, o tekste rašote "taip pergalę vertino geriausias mačo žaidėjas Ognjenas Kuzmičius".