24
9
75%
9/12

„Barcelonos“ (9-14) komandai pavyko nutraukti keturių pralaimėjimų seriją Eurolygoje. Katalonai svečiuose 83:78 (22:22, 19:23, 24:10, 18:23) nugalėjo Milano „Emporio Armani“ (7-16).

Po dviejų kėlinių italai dar buvo priekyje 45:41, tačiau po didžiosios pertraukos „Barcelona“ įjungė aukštesnę pavarą ir surengė spurtą 24:10 bei įgijo dviženklę persvarą (65:55).

Ketvirtajame kėlinyje svečiai laikė saugią dviženklę persvarą iki paskutiniosios minutės, kuomet Andrea Cinciarini pelnė dvitaškį su pražanga, o Milanas Mačvanas pridėjo tritaškį ir skirtumas sumenko iki 4 taškų (76:80).

Kitoje atakoje dvitaškį pataikė Tyrese'as Rice'as, o per likusį laiką šaltesnius nervus išlaikę svečiai šventė pergalę.

Mantas Kalnietis pralaimėjusiems per 18 minučių pelnė 10 taškų (2/4 dvit., 2/6 trit.), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 1 pražangą, 1 kartą suklydo, gavo 1 bloką, 2 sykius prasižengė ir surinko 11 naudingumo balų.

„Žinojome, kad Milane žaisti bus sunku, ypač po to, kai jie laimėjo Italijos taurę. Šiandien man sekėsi gerai, nes gerai žaidė komanda“, – kalbėjo naudingiausias mačo žaidėjas Ante Tomičius.

„Antrojo ketvirčio pabaigoje žaidėme gerai gynyboje. Kuomet mes saugome ir dalijamės kamuoliu, esame gera komanda. Mes negalvojame apie atrintamąsias, žiūrime tik į artėjančias rungtynes. Šiemet mus labai kamuoja traumos“, – kalbėjo „Barcelona“ treneris Georgios Bartzokas.

„Barcelona“: Ante Tomičius 19 (9 atk. kam.), Petteris Koponenas 16, Aleksandras Vezenkovas 13, Tyrese'as Rice'as 10.

„Emporio Armani“: Awudu Abassas 14, Andrea Cinciarini 11, Mantas Kalnietis ir Milanas Mačvanas po 10.

2017-02-24 06:01
armani
Cia net neaprasoma kad milanas pirmavo 45-30 po to barca spurtavo 11-0 krepsinis.net pasiskaiciau bet tai kaip taip zaist patys kalty daug pastangu ideda 15 tasku pirmaut ir vistiek prapilt

--
2017-02-24 05:25
milanas
Na tai milanas butu turejes 8 dabar barca 9 pergale siendien zutbut zalgiriui laimet

--
2017-02-24 05:23
milanas
Taigi ar milanas turejo ?+ 15 buvo apilyges runktynes nors ir barca turejo 10 tasku bet milanas mazino pabaigoi

--
2017-02-24 02:32
Tai kad Milanas jau ne pirmą kartą taip išbarsto persvarą.Per anksti apie pergalę pagalvoja ar kas ten jiem pasidaro,bet už juos statyti tai didelė rizika.
2017-02-23 23:58
Spectator
Lengva prognoze ir geras koef uz fcb si vakar

--
2017-02-23 23:46
aga
Nu milanas visiski idiotai , nuo +15 pralosti varzybas , ir gauti 2-25 spurta tai yra normalus begalviai , dejau tragedija ne komanda

Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 6