Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

„Golden State Warriors“ (48-9) komanda ilgai su dviženkliu deficitu kovoje su Los Andželo „Clippers“ komanda nesitaikstė. Oklando krepšininkai per trečiąjį ketvirtį sugebėjo pelnyti 50 taškų ir parblokšti tokio taškų škvalo neatlaikiusius Doco Riverso auklėtinius.

25
37
7
15

„Warriors“ namie svečius nugalėjo 123:113 (31:24, 18:37, 50:26, 24:26).

Be Chriso Paulo rungtyniavusiems Kalifornijos krepšininkams pirmoji susitikimo dalis klostėsi neblogai, kuomet įpusėjus rungtynėms „Clippers“ dar turėjo dviženklį pranašumą (61:49).

Vis tik po to „Warriors“ kariauna užsikūrė. Per pirmąją pusę 49 taškus pelniusi Oklando komanda, 50 surinko vien tik per trečią kėlinį ir po jo rungtynių svarstyklės pakrypo jau į priešingą pusę (99:87).

Trečiajame kėlinyje tiesiog sprogo Stepheno Curry bomba. Dukart lygos MVP šiame ketvirtyje pelnė 17 iš visų savo 35 taškų.

Tai buvo pirmasis toks atvejis per trejus metus, kuomet NBA komanda per kėlinį pasiekia 50 pelnytų taškų ribą. Paskutinį kartą tokį pasirodymą 2014 metų kovą surengė Los Andželo „Lakers“, kuri tąkart Niujorko „Knicks“ klubui atseikėjo 51 tašką.

NBA vicečempionų pasirodymas tęsėsi ir pirmomis ketvirtojo kėlinio minutėmis – vos per tris minutes šeimininkų persvara dar labiau išaugo ir „Clippers“ krepšininkams pasivyti nebuvo jokių šansų (111:90).

Tiesa, „Clippers“ krepšininkai guostis gali nebent tuo, kad paskutinis jų vizitas Oklande buvo gerokai klaikesnis, kuomet Riverso kariauna „Oracle“ arenoje suklupo (98:144). Visgi „Clippers“ „Warriors“ klubui įgelti nesugeba jau dešimtą kartą iš eilės.

„Warriors“: Stephenas Curry 35, Kevinas Durantas 25 (15 atk. kam.), Klay Thompsonas 18, Andre Iguodala ir Shaunas Livingstonas po 8.

„Clippers“: Austinas Riversas ir Jamalas Crawfordas po 19, DeAndre Jordanas 17 (11 atk. kam.), Raymondas Feltonas 13, Blake'as Griffinas ir J.J. Redickas po 12.