Nuotr.: gintarasmockus.lt
Nuotr. gintarasmockus.lt

Svarbią pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo dėl trečios vietos reguliariajame sezone besivaržantys „Telšiai“ (23-14).

10
17
67%
2/3
5

Augenijaus Vaškio auklėtiniai namuose 66:55 (17:22, 20:20, 15:9, 14:6) pranoko Klaipėdos „Naftą-Uni-Akvaservis“ (25-13).

Tris kėlinius komandos kovėsi taškas į tašką. Didžiąją susitikimo dalį kiek geriau sekėsi svečiams iš uostamiesčio, kurie trečiojo kėlinio pabaigoje pirmavo 51:45.

Vis dėlto lemiamame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai, kurie laimėjo atkarpą 16:2 bei išsiveržė į priekį 61:53.

Likus žaisti 3 minutes Mindaugo Stašio dvitaškis dar priartino klaipėdiečius 55:61, tačiau netrukus „Telšiai“ įgijo dviženklį pranašumą 66:55 bei užsitikrino pergalę.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis ir Mindaugas Norkus po 14, Tomas Domarkas 10.

„Nafa-Uni-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 13 (4 rez. perd.), Džiugas Slavinskas 11, Evaldas Lengvinas 9.

2017-02-24 20:57