Nuotr.: D.Karaša
Nuotr. D.Karaša

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo Vilniaus „Perlo“ (21-16) komandos krepšininkai, kurie savo aikštėje 84:64 (17:15, 24:16, 21:17, 22:16) užtikrintai nugalėjo „Šilutės“ (18-19) ekipą.

16
23
7
7

Vilniečiai į priekį šovė prieš pat ilgąją pertrauką, kada po Dariaus Kibildžio taiklaus tritaškio komandas teskyrė vienas taškas – 30:29.

Tuomet Karolis Giedraitis smeigė du tolimus metimus, „Perlas“ finišavo atkarpą 11:2 ir įgijo dviženklę persvarą – 41:31.

Prasidėjus trečiajam kėliniui, Ulyssesas Thomasas ir Modestas Žaunieriūnas pataikė po tritaškį, „Šilutė“ spurtavo 8:0 ir greitai panaikino turėtą deficitą – 39:41.

Visgi perlaužti rungtynių svečiams nepavyko, „Perlas“ pelnė 10 taškų be atsako, susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir jos iš nebeišleido – 51:39.

Tai buvo paskutinioji šių ekipų akistata reguliariajame sezone, kuriame komandos per keturis mačus pasidalijo po dvi pergales.

„Perlas“: Margiris Normantas 16, Domantas Vilys 14, Arnas Beručka 13.

„Šilutė“: Aurelijus Pukelis 15, Brianas Wanamakeris 12, Ulyssesas Thomasas 12.

2017-02-24 21:07