Nuotr.: V.Mikaitis
Nuotr. V.Mikaitis

Ketvirtąją pergalę iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo puikią formą demonstruojanti Kauno „Žalgirio“ dublerių komanda (21-15).

17
27
3
2

Tomo Masiulio auklėtiniai namuose paskutinėmis sekundėmis 83:80 (22:20, 18:18, 28:19, 15:23) palaužė Joniškio „Delikateso“ (15-21) pasipriešinimą.

Pergalę šeimininkams padovanojo Kristupas Žemaitis, kuris likus žaisti 5 sekundes pataikė rezultatą persvėrusį tritaškį – 82:80.

Joniškio ekipa į šį metimą atsakė klaida, o kauniečių pergalę įtvirtino Gyčio Masiulio baudos metimas.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje jaunieji žalgiriečiai dar pirmavo 68:57, tačiau „Delikatesas“ spurtavo 9:0 bei sugrįžo į rungtynes prisivydamas 66:68.

Paskutiniosios minutės metu komandos keitėsi pražangomis, o po dviejų Tado Pažėros baudų metimų, pataikytų likus žaisti 18 sekundžių, svečiai buvo išsiveržę į priekį 80:79.

Vis dėlto mačo didvyriu tapo ne Pažėra, o Žemaitis, kuris šiame mače buvo arti trigubo – jis pelnė 14 taškų, atliko 13 rezultatyvių perdavimų bei atkovojo 8 kamuolius.

„Žalgiris-2“: Laurynas Birutis 17 (8 atk. kam.), Kristupas Žemaitis (13 rez. perd., 8 atk. kam.) ir Lukas Uleckas po 14.

„Delikatesas“: Žilvinas Petraitis 19, Tadas Pažėra 15, Nerijus Barauskas (8 atk. kam.) ir Gediminas Žalalis po 14.